Зарядна станція для електромобілів

Підкатегорії

Зарядна станція для електромобілів – це обладнання для заряджання акумуляторів електричних транспортних засобів. Автомобілів, у яких замість двигуна внутрішнього згоряння встановлений електродвигун. Техніка розрахована на професійне та побутове використання. Може застосовуватись у приватному гаражі, на станціях ТО, автозаправках, комерційних підприємствах.

Чому вигідно купити зарядну станцію для електромобілів

Зручність – головний критерій для такого обладнання. Немає потреби кудись їхати, шукаючи зарядки батарей електрокара. Плюс, на комерційних зарядних станціях можна натрапити на чергу. А це економія часу. Крім цього, є безліч переваг:

·         Ціна. Зарядна станція електромобілів має адекватну вартість. Якщо врахувати витрати на комерційних заправках, то окупність помітна вже через рік. А якщо врахувати витрати на евакуаторі, який доводиться викликати через незапланований розряд батарей, але ефективність у рази вища.

·         Правильне заряджання. Професійне обладнання передбачає наявність захисту струму та напруги. Вимикається при короткому замиканні або перегріванні батарей.

·         Високі експлуатаційні властивості. Можна встановлювати всередині будівлі та зовні. Використовувати влітку та взимку.

·         Є комерційна складова. Підтримка аутентифікації за допомогою RFID міток. Це коли скористатися зарядною станцією може бути обмежене коло осіб.

·         Довговічність та гарантія. Електроустаткування купується на десятиліття вперед. Виробник гарантує тривалу працездатність. Плюс, надає запчастини, за потребою. Навіть на моделі, які знято з виробництва.

Яку електрозаправку купити – ціна-якість

Асортимент обладнання вражає. Однакові зовні зарядні станції для електромобілів мають різні технічні характеристики. І тут важлива не лише вартість, а й особливості:

·         Встановлення на вулиці або у приміщенні. Корпус заряджання може мати захист від вологи та пилу, або поставлятися у більш спрощеному вигляді. Плюс, електрозаправка може бути підлоговою та настінною.

·         Цільове використання – 1 автомобіль чи кілька. Ціна зарядних станцій зростає із збільшенням кількості портів (роз'ємів, розеток). Для будинку вистачить одного порту. А для СТО чи бізнес-центрів краще придбати обладнання з 2-3 портами.

·         Потужність. Електромобіль можна заряджати швидко та повільно. Відповідно, обладнання можна замовити малопотужним або за допомогою прискореного заряду батарей. Є ще комбіновані рішення, де власник автомобіля може обирати режим заряду. Важливо враховувати можливість швидкого заряджання встановлених батарей. Наприклад, для Tesla підійде станція на 135 кВт постійного струму, а китайські та європейські автомобілі краще заряджати змінним струмом 5-30 кВт.

Зарядна станція для електромобілів – де замовити в Україні

Незважаючи на цінову доступність, краще віддавати перевагу обладнанню перевірених брендів. Відповідно, купувати рекомендується у офіційних дистриб'юторів або безпосередньо у заводів-виробників. На українському ринку компанія LDinvest виступає дилером відомих американських та європейських торгових марок. Для покупця – це гарантійні зобов'язання, доступна ціна зарядних станцій для електромобілів та надійність обладнання.

Вивчивши всі технічні характеристики товару, не поспішайте робити замовлення. Найкраще проконсультуватися з продавцями. Менеджери, які мають справу із зарядними установками, доповнять загальну картину інформацією, отриманою на практиці. Це зручно та вигідно за бюджетом.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Напряжение
Максимально потребляемая мощность, кВт
Частота сети, HZ
Фільтр