Викрутки TORX

Підкатегорії

Викрутки TORX – це слюсарний інструмент для демонтажу або закручування елементів кріплення: болтів, гвинтів, шурупів. Шлиц викрутки – 6-кінцева зірочка з гострими променями. Основне призначення інструменту – автосервіс та виробництво. Викрутки TORX користуються попитом у будівництві та побуті, меблевій справі та у сільському господарстві, ремонті побутової чи мобільної техніки.

Купити викрутки TORX: види, особливості

В Україні слюсарний інструмент із шліцом TORX замовити легко. Десятки виробників пропонують готові рішення, що відрізняються за габаритами, зовнішнім виглядом та ціною. Але покупцю необхідно знати, що основний критерій вибору – це розмір шлица. Спеціальне маркування з латинською літерою Т визначає технічні параметри шліцевого з'єднання. До речі, наявність літери «Н» свідчить про те, що шліц TORX на викрутці має всередині зірочки отвір під конус у центрі елемента кріплення. Ціна обох видів викрутки не відрізняється, що зручно для споживача.

Враховуючи, що викрутки TORX призначені для обслуговування різьбових з'єднань з потужною затяжкою, увага приділяється передачі моменту, що крутить. Обов'язково ручний інструмент повинен мати масивну рукоятку. Гума, однокомпонентний чи двокомпонентний пластик, наявність отвору в ручці для нарощування плеча. Працюючи з електроприладами рукоятці властиво мати діелектричний захист.

Довжина стрижня викрутки у стандартному виконанні 100 міліметрів. Цього достатньо обслуговування елементів різьбових з'єднань на відкритому просторі. Але для роботи в важкодоступних місцях краще купити викрутку з подовженим стрижнем. Для робіт з дрібними деталями варто придивитися до укорочених ручних інструментів.

Замовити викрутки TORX – ціна-якість

У магазині інструменту LDinvest представлено широкий асортимент продукції різних брендів. Щоб спростити вибір покупцю, викрутки розділені за призначенням:

·         Ударна. На рукоятці встановлено металеву п'яту для удару молотком. Стрижень інструменту виготовлений із сталі з додаванням легуючих компонентів: хрому, молібдену або вольфраму. Викрутка не призначена для повсякденного використання із звичайними елементами кріплення, оскільки шліц швидко стирається.

·         З прорізом для посилення моменту, що крутить. Отвір у рукоятці дозволяє підвищувати зусилля для зриву різьблення або для затягування кріплення шляхом використання підручних засобів.

·         Набірні. Іде в комплекті зі знімними бітами різних розмірів. Викрутки TORX виступають у ролі коміра. Альтернатива – рукоятка викрутки може бути знімною, а стрижень з обох боків мати наконечники з різними шліцями.

Орієнтуючись на потребу, підібрати і купити слюсарний інструмент не складе труднощів. Намагаючись заощадити, покупці частіше орієнтуються на шліць середніх розмірів, воліючи придбати одну викрутку під усі потреби. Для побутових потреб подібне рішення може й підійде. Але для автосервісу та виробництва краще купувати інструмент під формат кріплення. Фахівці орієнтуються на готові набори викруток. Адже це гарантія довговічності та надійності слюсарного інструменту. До того ж, ціна викруток у наборі на 10-15% нижча, ніж купувати інструмент поштучно.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Материал рукоятки
Длина, мм
Тип наконечника
Размер наконечника
ещё... свернуть
Тип отвертки
Фільтр