Вибивачі

Підкатегорії

Вибивання – це спеціальний пристрій, що використовується для вибивання різних кріпильних елементів. Найчастіше інструмент застосовують для видалення болтів, саморізів, шпильок, штифтів та шпонок з пошкодженими шліцами. Купити виколотку у магазині інструменту LDinvest можна для професійних та побутових цілей.

В Україні, пристрій широко застосовують в автосервісі, будівництві, на промислових підприємствах і слюсарних ділянках. Крім цього, інструмент чудово охарактеризував себе у роботі зі зброєю. З його допомогою можна легко і швидко впоратися з видаленням манжет та вилученням шпильок. Його можна використовувати для вибивання будь-яких сферичних чи конусних деталей.

Купити виколотки слюсарні – особливості

Пристосування конструктивно складається з наступних елементів:

·         Рукоятка. Частина пристрою, за яку утримують інструмент. Має гофровану форму, що дозволяє комфортно експлуатувати вибивання.

·         Потиличник інструменту. Частина пристосування, призначена для прийняття ударного впливу від молотка.

·         Робочий наконечник. Це основний елемент вибивання. Завдяки йому і відбувається процес вилучення кріпильних деталей. Може бути циліндричної та конічної форми. Вибирається в залежності від виду завдання, що виконується.

Як вибрати та купити вибивання – ціна-якість

При виборі слюсарної оснастки слід звернути увагу до геометричні розміри пристосування. Компанія LDinvest пропонує широкий асортимент інструментів розміром від 2 до 14 міліметрів. Ціна та функціональність – головні критерії вибору.

Для зручності використання можна придбати набір виколоток. Такі набори складаються з найчастіше затребуваних розмірів інструменту від 6 до 9 одиниць. Важливою умовою вибору є матеріал, з якого виготовлено пристосування.

Переваги використання слюсарного вибивання

·         простота вилучення будь-яких кріпильних виробів конічної та циліндричної форми;

·         зручність застосування;

·         висока якість виконуваних робіт;

·         підвищена міцність устрою;

·         відмінна гнучкість;

·         можливість використання в умовах агресивного середовища;

·         висока стійкість до утворення корозії;

·         зносостійкість;

·         довговічність;

·         доступна ціна.

Вибивання – це відмінний помічник у роботі для будь-якого майстра. Адже кожна людина, яка займалася ремонтом, стикалася, колись із завданням неможливості вилучення елемента кріплення з деталі. Підручні кошти у разі найчастіше виявляються малоефективними. А ось вибивання з легкістю допоможе впоратися з поставленим завданням. Будь-яке кріплення циліндричної або конічної форми під силу інструменту.

При виборі пристосування слід віддавати перевагу виколоткам, виготовленим виключно з високоякісної легованої інструментальної сталі. Високою міцністю та гнучкістю відрізняється інструмент до складу, якого входять такі добавки, як хром, магній та марганець. Інструменти стійкі до утворення корозії, практичні та довговічні. Вибір якісного слюсарного пристрою від перевіреного виробника – запорука довгої та надійної роботи ручного інструменту.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Ширина рабочей поверхности, мм
ещё... свернуть
Фільтр