Трубні ключі

Підкатегорії

Захоплення трубні – це ручний інструмент із шарнірно-губцевим механізмом, призначений для швидкого хвату, утримання та обертання по різьбленню пластикових або металевих труб. Особливість пристосування у збільшеному розмірі зіва та плаваючому фіксаторі. Така конструкція дозволяє швидко змінювати хват різно-розмірних заготовок або виробів у процесі роботи.

Де використовується трубне захоплення – сфери застосування.

Трубні захоплення застосовуються в різних галузях промисловості та сервісу:

·         У будівництві трубопроводів.

·         При укладанні труб опалення чи газу.

·         Під час обслуговування систем водопостачання.

·         В автосервісі під час обслуговування автомобілів.

·         на виробничих підприємствах.

Купити захоплення трубні: особливості, види

На ринку України інструмент представлений десятками варіацій, які можуть відрізнятися за формою зіва, габаритами пристосування та матеріалом виготовлення. Головний критерій, на який слід орієнтуватися покупцеві, - це якість виконання захоплюючих губок.

Можна купити трубні захвати з гладкими, загостреними чи затупленими зубцями. Вибір безпосередньо пов'язаний із умовами експлуатації. Наприклад, для роботи з пластиком, зуби зіва не повинні мати гостре заточування, так як при сильному стиску можна роздавити тонкостінну трубу. При роботі з металом, краще приділяти увагу жорсткості зачепа, інакше, при обертанні виробу, інструмент прослизатиме по поверхні гладкої труби. Ціна інструменту частіше залежить від розмірів та функціональності. Чим більше металу та механізмів налаштування, тим дорожче.

Для покращення фіксації, власники часто використовують пластикові або прогумовані накладки. Це не заборонено, але краще підбирати інструмент під певний вид робіт. Тому що накладки порушують техніку безпеки.

Як замовити трубні захоплення – ціна-якість

Насамперед інструмент завжди підбирається за брендом. Адже надійність та довговічність залежать від якості виготовлення оснастки. У магазині LDinvest представлено сертифікований товар відомих світових брендів. Вся продукція виготовляється тільки із легованої інструментальної сталі. Що гарантує користувачеві належні технічні характеристики ручних пристроїв. При покупці слід приділити увагу:

·         Фізичні розміри інструменту. Довжина рукояток впливає на зручність хвата, але може створити незручності під час роботи у важкодоступних місцях або стисненому просторі.

·         Розмір зіва. Підбирається за мінімальним та максимальним хватом. Не можна сказати, що універсальний інструмент під всілякі труби – найкраще рішення. Тому що виправдовується їхня ціна. Зручно купити один інструмент, а не кілька різних.

·         Захист. Трубні захоплення бувають з діелектричним захистом рукояток і без неї. У свою чергу, класичний інструмент може мати м'які та жорсткі накладки. Рукоятки можуть бути литими та знімними. Все безпосередньо залежить від переваг користувача та умов експлуатації.

Якщо покупець не знає, якому інструменту надати перевагу, краще проконсультуватися з продавцем. Досвідчені менеджери, орієнтуючись на бюджет і роботи, що проводяться слюсарем роботи, нададуть перелік необхідної продукції в різних цінових категоріях. Так вибір зробити значно простіше.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Диаметр, в мм
Фільтр