Тріскачки

Підкатегорії

Тріскачки – це ручний слюсарний інструмент, призначений для обслуговування елементів різьбового з'єднання. Використовується для закручування або демонтажу гайок, болтів, гвинтів та інших компонентів кріплення. Застосовується разом із торцевими головками чи бітами. Тріскачки користуються підвищеним попитом у виробництві, будівництві та автосервісі.

Купити тріскачки: навіщо потрібні, особливості, ціна

У порівнянні з гайковими ключами, які найчастіше використовуються для відкручування або закручування елементів різьбового з'єднання, тріскачка дозволяє виконувати обертання без відриву інструмента від кріплення. Це головна особливість оснастки. Сам тріскачковий механізм забезпечений перемикачем, здатним відсікати граничний момент, що крутить, або контролювати його. При роботі в стисненому просторі, або в важкодоступних місцях, без такого аксесуару не обійтися.

Завдяки наявності перехідників, торцевих головок, карданів та адаптерів, тріскачку легко поєднати з будь-якими насадками під формат кріплення. Це додатковий функціонал для простого ручного інструменту. Фактично, він може легко замінити набір ключів, а іноді і електричне або пневматичне обладнання. Ціна інструменту вища, ніж будь-якого гайкового ключа, але функціонал безмежний.

Види тріскачок – у чому відмінності

В Україні легко купити оснастку під будь-які завдання користувача. Основними критеріями вибору є фізичні розміри ручного інструменту, посадковий квадрат і вартість. Можна також додати комплектацію. Так як часто тріскачки зустрічаються в наборах з голівками та бітами. Інструмент буває звичайним та універсальним. Головна відмінність у роботі тріскачкового механізму. Універсальний інструмент забезпечується двостороннім перемикачем та фіксатором.

За типом виконання, тріскачки відрізняються за кількістю зубців на дисковому механізмі. Аксесуар може більш точно передавати момент, що крутить, або швидше обертати елемент кріплення. Уся залежить від потреби покупця. На зручність у роботі впливає компонування тріскачки м'якою рукояттю. Але це другорядний чинник.

Як вибрати і купити тріскачку в магазині

Враховуючи, що під кожен посадковий квадрат оснащення є власний діапазон сумісних біт, ручний інструмент завжди підбирається під вигляд робіт, що проводяться. Чим більше зусилля потрібно докласти до елементів кріплення, тим вище має бути показник. Добре, коли є торцеві головки – можна під них купити тріскачки, не замислюючись про розмір квадрата. При виборі слід враховувати довжину ручки. Чим вона більша, тим вище крутний момент можна передати. Але з надто габаритним інструментом складно працювати в обмеженому просторі.

У магазині LDinvest завжди можна скористатися порадами менеджерів. Але з огляду на специфіку інструменту, вибір має залишитися за покупцем. Безперечно, функціональність та оснащення тріскачки вітаються. Але не можна забувати про сумісність інструменту зі змінними насадками, зручність в експлуатації та ціну.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Наличие флажка
Кол-во единиц
Фільтр