Тримачі для мітчиків

Підкатегорії

Утримувачі для мітчиків – це комір для різьбонарізного інструменту (мітчика або плашки). Ручний інструмент додає зручності користувачеві в роботі та підвищує точність виконання операцій. Власники користуються попитом у виробництві та автосервісі, у будівництві та побуті. Це один із небагатьох ручних інструментів, без якого неможливо якісно нарізати різьблення.

Тримачі для мітчиків: види, ціна

Враховуючи, що різьблення можна нарізати по внутрішній або зовнішній поверхні заготовки, тримачі бувають для мітчика і плашки. В Україні можна купити оснастку із простим механізмом та багатофункціональний тримач. Функціональність забезпечується додатковими опціями інструменту:

·         Наявність реверсивного механізму для роботи в обмеженому просторі.

·         Тріскачка для глибокого нарізування різьблення.

·         Подовжений гайковий інструмент для прорізування різьблення наскрізь у важкодоступних місцях.

Тримачі бувають з механічним фіксатором різьбонарізного інструменту та з швидкознімним затискачем. Відрізняється оснащення за габаритами та функціональністю. Ціна – ще один із критеріїв вибору. Віддати перевагу одному з видів не можна, оскільки все залежить від умов використання. Для професійних потреб виробник підготував універсальне рішення - набори різального інструменту з комірами.

Купити утримувачі для мітчиків – які краще

Міцність та довговічність властива будь-якому ручному інструменту. Адже він виготовляється завжди з легованої інструментальної сталі. Тримачі відрізняються якістю фіксуючого механізму, що гарантує точність у нарізці різьблення навіть у найскладніших умовах.

Корпус комірів має додаткове захисне покриття – найчастіше хімічне хромування. Такий підхід у виробництві забезпечує інструменту надійність. Оснащення отримує захист від фізичних пошкоджень та впливу агресивного середовища (масел, палива, кислот).

Незалежно від типу затискного механізму для різця, коміри демонструють чудову точність фіксації. Навіть при частому та тривалому використанні ручного інструменту. Сам механізм розбірний і легко обслуговується.

Як замовити утримувач для мітчиків в Україні.

Вороток для плашки та тримач мітчика підбирається за типорозміром ріжучого інструменту. До критеріїв вибору можна додати фізичні розміри пристосування та функціональність. Для однотипних завдань найкращим рішенням за ціною стануть класичні тримачі із гвинтовим затискачем різця. В автосервісі та на виробництві краще використовувати інструмент зі швидкознімним тріскачковим механізмом. Професіоналам компанія рекомендує купити готовий набір різьбонарізного оснащення з коміром.

Якщо покупець не визначився із вибором, допомогу нададуть продавці. Менеджери компанії LDinvest знають весь асортимент магазину, його призначення та функціональність. Вибір краще довірити професіоналам. Вказавши, яких цілей необхідний власник, покупець отримає перелік товарів, придатних для перелічених завдань. Ціна, бренд та комплектація залишаються за покупцем.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Общая длинна, мм
ещё... свернуть
Размер резьбы
Стандарт
Тип
Фільтр