Торцеві головки дюймові

Підкатегорії

Торцеві дюймові головки – це змінні торцеві насадки під ручний інструмент, призначені для відкручування або закручування гайок і болтів, що мають дюймову посадку. В Україні, оснащення користується попитом в автосервісі, сільському господарстві та ремонтних майстернях, де виконується обслуговування транспорту або техніки імпортного виробництва.

Купити торцеві головки дюймові: конструктивні особливості

Торцеві насадки під дюймовий елемент кріплення нічим не відрізняються від метричних лише розміром посадки на гайку або болт. Той же матеріал виготовлення, види, вимоги та інші характеристики до слюсарних голівок. У магазині LDinvest легко підібрати та купити оснастку для будь-яких завдань у сервісі, на станції ТО чи у побуті. Відмінність може бути тільки у фізичних розмірах, комплектації та ціні.

Головки дюймові King Tony випускаються у двох варіаціях – ударні та ненаголошені. Як і метричного кріплення, оснащення орієнтована працювати з інструментом відповідного типу. Ударні головки виготовляються із хромомолібденової сталі. Для їх обертання не можна прикладати підвищений момент, що крутить, але можна бити молотком по рукоятці коміра. А звичайні головки виконані з хромованадієвої сталі та розраховані на великий момент без ударних навантажень. Ціна більше залежить від бренду, ніж призначення.

Купити торцеві насадки обох видів можна поштучно або в наборах. Комплекти сформовані за призначенням – для автосервісу, проведення ремонту побутової техніки, будівництва, універсальні тощо.

Замовити торцеві дюймові головки – ціна-якість

На ринку України змінні насадки для роботи з дюймовими елементами кріплення можна купити в 6 та 12-гранному виконанні. Оснащення доступне під будь-який посадковий квадрат коміра, тріскачки, гайковерта та іншого механізованого обладнання. Щоб спростити вибір покупцю, магазин інструменту Ldinvest пропонує наступні варіації торцевих головок:

·         Стандартні, укорочені та довгі. Стосується фізичних розмірів насадки.

·         Звичайні та поглиблені. Внутрішня частина головки може мати поглиблення для кращого захоплення елемента кріплення або для демонтажу складної конструкції з виступаючим елементом.

·         Тонкостінні та стандартні. Головки з тонкими стінками використовуються для роботи у важкодоступних місцях (частіше йдуть у ударному виконанні).

Як вибрати та купити головки дюймові в Україні.

Насамперед, потрібно точно знати, під який ручний інструмент купується торцева насадка – посадковий квадрат. Чи планується застосування ударних навантажень. А також, з яким розміром болтів та гайок доведеться працювати. Враховуючи, що дюймові головки частіше купуються для автосервісу, доведеться купити насадки відразу кількох затребуваних розмірів. Нехай ціна вища, але потреба закриється повністю. При покупці звертайте увагу на маркування – перший показник – це посадка під квадрат інструменту, другий – під елемент кріплення.

Якщо покупець не може визначитися із вибором, краще проконсультуватися з продавцями. Менеджери компанії LDinvest чудово розбираються в ручному інструменті та оснащенні до нього. Тому підібрати потрібні головки не складе труднощів.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Фільтр