Стрілочні ключі

Підкатегорії

Стрілецькі динамометричні ключі – це слюсарний ручний інструмент для затягування елементів різьбового з'єднання. Особливість пристосування в регулюванні або відстеження моменту, що крутить. Для налаштування використовується стрілочний індикатор, як на манометрі або годиннику. Використовуються ключі для роботи з гайками, болтами, гвинтами та іншими металовиробами, що мають суміщену посадку під інструмент.

Купити стрілочні ключі динамометричні

Слюсарний інструмент виготовляється для автосервісу. Адже продукція спочатку орієнтована на цей вузький сегмент ринку. Але через необмежений функціонал в експлуатації, купити динамометричний ключ віддають перевагу будівельним і промисловим підприємствам.

Інструментом легко зібрати та налагодити будь-який вузол автомобіля, виконати налаштування верстата та інших виробничих апаратів. Електрики, сантехніки і навіть рядові користувачі знайдуть застосування динамометричного ключа.

Вартість ручного інструменту залежить від кількох факторів. Враховується максимальний момент, що крутить, точність приладу і додатковий функціонал. Чим складніший і потужніший інструмент, тим вища його ціна. Щоб спростити вибір, покупцеві є три варіації інструменту:

·         Механічний динамометричний ключ стрілки. Купити його віддає перевагу більша частина слюсарів. Інструмент вважається класичним рішенням та доступний у недорогому ціновому сегменті. Рукоятка з механічним регулятором та тріскачка – спрощена конструкція ключа. Похибка такого інструменту становить 4%.

·         Електронний динамометричний ключ. Купити такий інструмент віддають перевагу професіоналам, яким часто доводиться не випускати ключа з рук. Прилад вміє відстежувати момент, що крутить, виводячи показники на електронне табло. А також, ключ здатний зберігати налаштування користувача та інформувати звуковим сигналом про перевищення навантаження.

·         Мультиплікатори. Являє собою редуктор, здатний в рази підвищувати момент, що крутить, що передається на різьбове з'єднання слюсарем. Крім потужності, інструмент порадує користувача налаштуванням і контролем зусилля, що передається кріпленню.

Де замовити стрілочний динамометричний ключ

Купити стрілочні ключі динамометричні можна в магазині інструменту LDinvest . Компанія має партнерську угоду з виробниками. Для покупця це розумна ціна, гарантія якості та великий асортимент товарів. Всі інструменти супроводжуються сертифікатами якості та офіційною гарантією заводу-виробника.

Ключі динамометричні можна купити в ОЕМ форматі і в наборі. На перший варіант нижча ціна. Другий варіант передбачає наявність змінних насадок під різні розміри різьбових з'єднань. У комплекті можна знайти подовжувач, кардан або перехідник під посадковий квадрат торцевої головки. Динамометричні ключі з високим класом точності комплектуються зручним транспортувальним кейсом.

Фільтр
Виробник
Тип шкалы
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр