Стійка трансмісійна

Підкатегорії

Трансмісійні стійки – це допоміжне обладнання для автосервісу, яке використовується для транспортування важких вантажів. Зокрема, для переміщення всередині автосервісу чи цеху вузлів автомобіля у зборі. Це може бути двигун, коробка передач, елементи ходової тощо механізми.

Чому вигідно купити трансмісійні стійки для СТО

Особливість конструкції у функціональності. Крім цільового призначення, трансмісійні стійки часто використовують як стенд для налаштування вузлів чи переміщення інших важких вантажів по приміщенню. Стійка – це універсальний засіб для будь-якого гаража, якому завжди знайдеться низка унікальних завдань. Купити трансмісійні стійки можна таких видів:

·         Механічні. Вважаються бюджетним рішенням, оскільки мають малу вантажопідйомність.

·         Гідравлічні. Найпопулярніше рішення для автосервісу. Навіть незважаючи на те, що ціна у них вища за механічні конструкції.

·         З механізмом підхвату гідравлічні стійки.

Функціональності, будь-якому виду трансмісійної стійки, додає механізм захоплення та фіксації вантажу. Це може бути звичайне кріплення типу «краб», в якому вузол автомобіля просто блокується з усіх боків. Або платформа доповнена елементами кріплення, які здатні обертатися в різних напрямках.

Яку трансмісійну стійку краще замовити за ціною

Усі види обладнання, незалежно від вартості та бренду, мають кілька базових критеріїв. За якими, власне, і виконується підбір:

·         Робоча вантажопідйомність. Вимірюється у кілограмах. Орієнтуватися на максимальну вагу не можна. Краще брати із запасом 20-40%. Ціна у стійок не так сильно відрізняється за цим критерієм вибору.

·         Мінімальна висота підхоплення вантажу. Вимірюється у міліметрах. Впливає на зручність у користуванні.

·         Максимальна висота підйому. Аналогічно висоті підхвату впливає на функціональність під час обслуговування автомобіля.

Самі ж стійки можуть бути звичайними та доладними. Якщо є механізм підхоплення, то можуть мати ручний або ножний привід накачування олії в циліндр. По коловій базі бувають 4-лапими або 3-лапими. На додаток, багато виробників випускають під стійки ремкомплекти та запчастини, що дуже зручно при поломці такого обладнання.

Де краще замовити стійку трансмісійну в Україні.

Специфіка слюсарного пристрою для автосервісу в тому, що знайти зручне рішення на ринку дуже складно. Не в кожному магазині інструменту присутнє рішення, що цікавить за характеристиками. Цікавлять трансмісійні стійки – завітайте до магазину інструменту LDinvest . Компанія пропонує замовити та купити оснастку та допоміжне обладнання для будь-яких завдань на станції ТО.

Великий асортимент та мінімальна ціна на трансмісійні стійки – переваги магазину. Адже компанія безпосередньо працює з виробником та створює найкращі умови для покупців. А якщо майбутній власник не до кінця впевнений у своєму виборі, допомогти з рішенням зможуть менеджери магазину. Продавці добре знаються на слюсарному устаткуванні і завжди підберуть правильний варіант під потреби і бюджет покупця.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Грузоподъемность, кг
Фільтр