Стартерні ключі

Підкатегорії

Стартерні ключі – це ручні інструменти, які використовують для закручування або відкручування різних елементів кріплення.

Відмінною рисою ключа є С-подібна рукоятка, на обох кінцях якої знаходяться робочі головки. Причому розмір голівок відрізняється один від одного на два міліметри. Така форма дозволяє збільшувати амплітуду ходу інструменту та застосовувати його для роботи у важкодоступних місцях.

В Україні С-подібні ключі застосовують в основному для встановлення та регулювання двигунів автомобілів, зокрема стартерів. Звідси і назва ключа – «стартерний». Завдяки можливості добре працювати в важкодоступних місцях, його також застосовують для інших завдань, пов'язаних з кріпленнями.

Купити стартерні ключі: особливості, ціна

Інструмент складається з рукоятки та двох кільцевих робочих головок. На внутрішній стороні головок є невеликі грані. Завдяки цьому деталь охоплюється надійно, без побоювання зриву кутів кріплення.

При виборі ключа слід брати до уваги такі характеристики інструмента:

·         Розмір робочої головки ключа. Бренди пропонують широкий асортимент пристроїв розмірами від 10 до 22 мм.

·         Загальна довжина ключа. Купити стартерний інструмент можна в негабаритному виконанні, класичному та видовженому. Все залежить від потреби.

·         Тип робочої головки інструменту. Можливо, стандартною, або ж з тріскачкою. Ціна другого варіанта може здатися покупцеві завищеною, але за зручністю в експлуатації ключ не має конкурентів у своєму класі.

·         Матеріал, з якого виготовлено інструмент. Усі представлені ключі виготовлені виключно з високоякісної інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів.

Переваги стартерних ключів

Підібрати та купити стартерні ключі у магазині LDinvest легко. Це незамінний інструмент для автомеханіків та автолюбителів, який представлений десятками варіацій за формою, розмірами та функціональністю. Ключем дуже зручно працювати у важкодоступних місцях. Крім цього конструкція ключа дозволяє значно збільшити момент пристосування, що крутить.

·         можливість виконання завдань у обмежених умовах;

·         надійне захоплення деталі, без побоювання зняття кутів кріплення;

·         підвищена міцність пристосування;

·         дозволяє значно збільшити амплітуду перебігу пристрою;

·         дозволяє швидко та ефективно впоратися навіть із туго затягнутими кріпленнями;

·         простота використання;

·         універсальність;

·         надійність;

·         висока стійкість до утворення корозії;

·         можливість роботи в умовах агресивного середовища;

·         зносостійкість;

·         довговічність;

·         прийнятна ціна.

Сфери застосування стартерних ключів в Україні

Інструмент найчастіше використовують для ремонту та регулювання стартерів двигунів автомобіля, впускних та випускних колекторів. Для ремонту трансмісії, стійок та кермової тяги. Стартерні ключі відмінно підійдуть для виконання будь-яких завдань, пов'язаних з кріпленнями в автосервісі, будівництві та побутовому господарстві.

Для виробництва С-подібних ключів виробники використовують виключно високоякісну інструментальну сталь із додаванням легованих компонентів. Пристосування відрізняється підвищеною міцністю, жорсткістю, зносостійкістю та довговічністю. Це своє чергу виключає поломку інструменту у процесі роботи. Вирішили замовити стартерний ключ в Україні – відвідайте магазин інструменту LDinvest . Величезний асортимент здивує будь-якого покупця.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
Сплав
Наличие трещетки
Наличие флажка
Вид
Фільтр