Спеціальні викрутки

Підкатегорії

Викрутки спеціальні – це слюсарний ручний інструмент для вузьконаправлених робіт з обслуговування елементів кріплення. Використовується пристосування для демонтажу або закручування болтів, гвинтів та шурупів, що знаходяться у важкодоступних місцях або у стисненому просторі. До класу спеціальних викруток також належать інструменти для роботи з нестандартним типом шліцю.

Кому вигідно купити спеціальні викрутки в Україні

Основне призначення спеціальних викруток – автосервіс. Зважаючи на конструктивні особливості, інструмент користується попитом у всіх сферах життєдіяльності людини. Це будівництво, виробництво, обслуговування електротехніки, побутові потреби. Головні відмінності спеціальних викруток:

·         Конструкція ручки. Може мати вбудований тріскачковий або динамометричний механізм. Або відрізнятися за формою та розмірами.

·         Формат жала. Вузькоспеціалізований шліц (трикутник, вилка, інша форма, яка не має точного визначення за міжнародним стандартом).

·         Конструктивні особливості стрижня. Гнучкий, знімний, формувальний, телескопічний, Г або Т-подібний і т.д.

Викрутки спеціальні: види, особливості, ціна

У магазині інструменту LDinvest купити спеціальні викрутки можна під будь-які нестандартні завдання. Головне точно знати, для яких цілей купується ручний пристрій. На вибір впливає функціональність та вартість інструменту.

В Україні найбільший попит мають універсальні викрутки з тріскачковим механізмом і знімними бітами. Всього один інструмент здатний замінити комір з насадками і надати сервіс у роботі з елементами кріплення в важкодоступних місцях. У рукоятку вбудована тріскачка з перемикачем - не відриваючи викрутку від кріплення, легко затягнути або демонтувати гвинт, гвинт, шуруп і саморіз. Як правило, у комплекті йдуть біти під різний шліц, а також подовжувач із магнітними вставками.

Викрутки для хомутів мають гнучкий стрижень, здатний відхилятися під різними кутами щодо осі рукоятки. Наконечник має посадковий квадрат під дюймові біти та голівки, чим і привертає увагу покупців. Викрутки спеціальні можуть поставлятися без знімних елементів або готових наборах. Другий варіант цікавий професіоналам, тому що в комплекті часто присутні специфічні біти, які складно знайти у роздрібному продажу.

До спеціальних викруток відносять весь інструмент, який за якими характеристиками не підходить до інших категорій товарів. Наприклад, викрутки-індикатори. Вбудована всередину рукоятки електронна начинка допомагає в пошуку фази електричної мережі або вміє знаходити проводку в стінових панелях. Придбати їх можна в цій категорії товару та у розділі інструменту для електриків. Є викрутки з храповим механізмом для демонтажу елементів кріплення з пошкодженим шліцом. Ціна інструменту відносно висока, але функціональність дасть більший ефект у роботі. З Т-подібною рукояткою, переломні, прецизійні та навіть із вбудованим акумулятором. Все залежить безпосередньо від потреби майбутнього власника. На універсальність у цій категорії товарів краще не сподіватися, а купувати інструмент суворо відповідно до призначення.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Материал рукоятки
Длина, мм
Тип отвертки
Фільтр