Спеціальні гайкові ключі

Підкатегорії

Спеціальні гайкові ключі – це професійний ручний інструмент для автосервісу для виконання вузьконаправлених ремонтних робіт. Ключі використовують для монтажу та демонтажу круглих шліцевих гайок, встановлення та видалення вантажів при балансуванні коліс та багато іншого.

В Україні інструмент користується широким попитом у автослюсарів, механіків, автолюбителів, а також у велосипедистів. Їх використовують на СТО та ремонтних майданчиках, заводах та у побуті.

Купити спеціальні гайкові ключі - види

Магазин інструменту LDinvest пропонує замовити пристрої під будь-які види завдань. Ціна та призначення – головні відмінності для всієї продукції. Щоб простіше було зорієнтуватися у виборі, інструмент розбитий на категорії:

·         Спеціальні ключі для гайок із шліцами;

·         Двосторонні ключі;

·         Мультиінструмент для ремонту велосипедів;

·         Викрутки для золотників;

·         Кліщі для балансування;

·         Манометри для вимірювання тиску у шинах;

·         Глибиноміри протекторів шин;

·         Викрутки для встановлення вентиля.

Вигідно купити спеціальні ключі – ціна-якість

Ключ для гайок із шліцами використовується для монтажу та демонтажу круглих шліцьових гайок. Інструмент чудово підходить для роботи як з доступним, так і з потопленим кріпленням. Є штампованим пристроєм, який складається з рукоятки та робочої частини. Зів робочої головки пристрою має шарнірний механізм, який дозволяє легко відрегулювати пристрій під розмір гайки. Виготовляють інструмент із високоякісної сталі з додаванням хрому, що дозволяє забезпечити надійність, довговічність та безпеку пристосування.

Двосторонні ключі використовуються для роботи з круглими шліцевими гайками. Інструмент має дві робочі частини, що робить його універсальним. Ключ можна використовувати для різних розмірів гайок, не змінюючи інструмент.

Для ремонту велосипедного транспорту пропонується широкий вибір наборів мультиінструменту. У набір входять: шестигранники, накидні дванадцятигранники, хрестоподібні та шліцеві викрутки, а також головки. Виготовлений інструмент із високоякісних матеріалів, він надійний, практичний та довговічний.

Для відкручування та закручування золотників автомобільних вентилів пропонуються спеціальні викрутки. Інструмент широко застосовується на станціях технічного обслуговування, шиномонтажних майстерень та в гаражах. Пристрій виготовляється з високоякісної сталі та має зручну ергономічну рукоятку, що дозволяє використовувати інструмент тривалий час.

Слюсарів, автомеханіків і просто автолюбителів зацікавлять балансувальні кліщі. Це пристосування, яке використовують для монтажу, демонтажу, обрізання та припасування колісних вантажів. Для вимірювання тиску в шинах брендом King Tony пропонуються електричні манометри. Вони допоможуть із високою точністю визначити тиск у автомобільних шинах.

Спеціальний гайковий ключ замовити легко

Усі ключі спеціальні виготовляються із легованої інструментальної сталі. Широкий асортимент товару допоможе підібрати та купити потрібний ключ для виконання найрізноманітніших нестандартних завдань.

Слюсарі, автомеханіки, автолюбителі та велоаматори гідно оцінять надану продукцію. Ціна доступна. А незмінно висока якість дозволить використовувати пристрої протягом довгих років.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Наличие трещетки
Наличие флажка
Вид
Фільтр