Шліцеві викрутки

Підкатегорії

Шлицеві викрутки – ручний слюсарний інструмент, який використовується для монтажу та демонтажу кріпильних елементів. Робоча частина пристрою виконана у формі лопатки спеціально під прямий шліц металовиробів з одним прорізом.

Пряма викрутка завдяки своїй універсальності може застосовуватися для роботи з різними кріпленнями. Це дозволяє зарахувати пристосування до класичного вигляду інструменту.

Влаштування шліцевого типу широко використовується в Україні. Ними користуються фахівці в автомайстернях, на ремонтних майданчиках, у будівництві та побуті. Крім цього плоскі викрутки також популярні у електриків та майстрів з ремонту побутової техніки та електроніки.

Купити шліцеві викрутки – види, особливості

Конструктивно інструмент складається з наступних частин:

·         Наконечник (лопатка). Це основна робоча частина інструменту. Розмір шліцю визначає, з яким кріпленням зможе працювати викрутка. Для зручності використання деякі варіанти пристроїв виготовляють із магнітним наконечником.

·         Рукоятка. Частина пристосування за допомогою якої можна керувати роботою інструменту. Виготовляється найчастіше із пластику з гумовими вставками для запобігання ковзанню. Крім цього для зручності використання рукоять може мати різну товщину.

·         Стрижень. Це основа, що з'єднує наконечник пристрою з рукояткою. Виготовляється з високоякісної сталі твердістю від 47 до 52 HRC . Для захисту від корозії стрижень покривають спеціальним шаром захисним. Може мати різну довжину, товщину та форму.

Які шліцеві викрутки замовити – ціна-якість

Магазин інструменту LDinvest пропонує купити набори шліцевих викруток або придбати оснастку поштучно. Крім класичного типу інструменту, ви зможете знайти також пристрої з додатковим функціоналом:

·         Ударні викрутки. Це пристосування, що відрізняються своєю твердістю та здатністю витримувати удари молотка. Використовуються для роботи із заржавілими та прикипілими кріпленнями. Слід зазначити, що у викрутках бренду є додатковий опціонний підсилювач. Виконаний він у вигляді отвору, який проходить крізь усю рукоятку викрутки. Це дозволяє значно розширити функціонал обладнання та полегшити роботу зі складними з'єднаннями.

·         Ізольовані (діелектричні). Це спеціальний тип плоских викруток, що широко використовується при роботі з електрикою. Інструмент покривається спеціальним покриттям, яке здатне захистити від ураження електричним струмом. Ціна викруток VDE вища, ніж звичайних, але безпека слюсаря у пріоритеті.

Шлицева викрутка – це інструмент еталонної якості, що відрізняється своєю надійністю та довговічністю. При цьому варто відзначити, що ціна інструменту в магазині є доступною для всіх категорій покупців. А великий асортимент бренду дозволить підібрати аксесуар для будь-яких цілей.

При виборі плоскої викрутки вам слід лише визначиться з розмірами пристрою та його функціоналом. Слід зазначити, що краще придбати комплект інструменту. У такому випадку ви зможете значно розширити діапазон робіт, що виконуються.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во в упаковке
Длина, мм
ещё... свернуть
Тип наконечника
Размер наконечника
Номер шлица
Тип отвертки
Фільтр