Шкальні динамометричні ключі

Підкатегорії

Шкальні динамометричні ключі – незамінний інструмент для роботи з елементами кріплення. Пристосування використовується для затягування різьбових з'єднань із заздалегідь встановленим зусиллям. Для цього на ключі встановлено динамометр, що дозволяє регулювати максимальний момент затягування. Особливість інструменту полягає в тому, що налаштування динамометра виконується за шкалою. Реалізована вона у вигляді насічок на корпусі інструменту.

Динамометричні ключі використовуються в автосервісі для обслуговування вузлів моторної, трансмісійної та ходової групи. Пристрій затребуваний у легкій та важкій промисловості для налагодження верстатів. Також користується попитом у будівельників, електриків, сантехніків, меблярів і в побуті.

Купити шкальні динамометричні ключі

Ручний слюсарний інструмент, з шкальним динамометром, поділяють на кілька видів, що відрізняються функціоналом:

·         Класичний. Звичайний динамометричний ключ King Tony з тріскачкою має простий механізм. Рукоятка з механічним регулятором моменту затягування і тріскачка. При досягненні певного зусилля інструмент самостійно блокує обертання кріплення. Похибка такого ключа не виходить за 4%. Ціна такого інструменту гранично доступна.

·         Електронні. Динамометричні ключі належать до професійного класу. Електронний прилад вміє не тільки відсікати навантаження при досягненні максимального моменту, що крутить. Але й інформувати про поточні зусилля користувача. Збереження налаштувань у пам'ять пристрою, звукова сигналізація та мала похибка. Купити інструмент вигідно для станцій ТО та промисловості.

·         Мультиплікатори. Інструмент використовують для точного затягування різьбових з'єднань великих розмірів. Вбудований в мультиплікатор редуктор здатний в рази збільшувати момент, що крутить, переданий кріпленню. Тобто слюсарю не треба прикладати всіх зусиль для затягування габаритних болтів або гайок на вантажівках та спецтехніці.

Усі динамометричні ключі, незалежно від виду, виготовляються під різний посадковий квадрат торцевих головок. Ще одна відмінна риса – кількість зубів на шестернях тріскачкового механізму. Чим більше зубів, тим плавніше виконується затяжка, але й знижується передача моменту, що крутить.

Замовити шкальні динамометричні ключі – ціна-якість

Як правило, ключі динамометричні поставляються у захисних футлярах. Пластикові кейси зручні для тривалого зберігання та транспортування інструменту. Бажаєте купити динамометричний ключ із комплектом торцевих головок – загляньте у розділ «Універсальні набори інструменту». Є інструмент у комплектації OEM . Його краще замовляти під наявні системи зберігання (шафи або тумби з ложементом).

Надійність та довговічність – критерії, притаманні будь-якому бренду. Динамометричні ключі виготовлені із легованої інструментальної сталі. Хром, ванадій, молібден чи кремній – кожен компонент додає металу особливих властивостей. Зручна рукоятка, простий механізм, безвідмовність у роботі – що ще потрібно професіоналу для комфортної роботи. Ціна ключів у виборі ролі не грає, коли йдеться про якість. В асортименті інтернет-магазину LDinvest покупець знайде ремкомплекти та насадки для динамометричних ключів. Повна взаємозамінність та якість у роботі гарантовано.

Фільтр
Виробник
Минимальный момент затяжки, Нм
Тип шкалы
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Материал рукоятки
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Шаг регулировки
Фільтр