Щипці для стопорних кілець

Підкатегорії

Щипці для стопорних кілець – це спеціальний ручний інструмент, який використовується для знімання блокувальних кілець, які встановлюються на різьбленні. За допомогою знімачів слюсар може швидко та без руйнування зняти стопор та демонтувати кріплення. Інструмент користується попитом в автосервісі та виробництві. Але підходить для будь-яких сфер діяльності, де доводиться обслуговувати вузли з деталями, що обертаються.

Які можна купити щипці для стопорних кілець

Асортимент знімачів здивує навіть найвибагливішого слюсаря. Щоб простіше було зорієнтуватися у виборі, вся продукція поділена на категорії призначення, а не сферу застосування. Виробник пропонує купити за вигідною ціною такі щипці для стопорних кілець:

·         Прямі та Г-подібні знімачі.

·         Для знімання внутрішніх та зовнішніх кілець.

·         Прецизійні щипці для знімання кілець.

Ручний інструмент можна замовити поштучно або в готових наборах. Особливість будь-якої комплектації в універсальності. Всього один набір повністю закриває потребу слюсаря в автосервісі, виробництві, будівництві та інших сферах діяльності. Комплектуються набори зручними чохлами із м'якої полімерної тканини. Або ложементами під ящик чи систему зберігання інструменту.

Щипці для стопорних кілець: ціна-якість

Ціна інструменту для зняття або монтажу стопорних кілець пояснюється надійністю, зручністю та довговічністю в експлуатації. Будь-який знімач – це унікальний пристрій, з яким легко підібратися до важкодоступних місць в автомобілі. Безпечно витягти кільця і розібрати кріплення.

Виготовляються щипці для стопорних кілець із легованої інструментальної сталі. Оснащення проходить додаткову термічну та хімічну обробку. Зверніть увагу – на металеву основу інструменту нанесено захисне покриття. Його завдання – запобігти пошкодженню робочої частини від подряпин і потертостей.

Де придбати щипці для стопорних кілець в Україні

Якщо цікавить мінімальна ціна, краще знайти офіційного ділера торгової марки. В Україні купити щипці для стопорних кілець можна в магазині інструменту LDinvest . Працюючи за партнерською угодою, компанія встановлює рекомендовані виробником ціни. Зі свого боку, завод-виробник забезпечує продавця повним асортиментом своєї продукції.

Бажаєте купити знімачі стопорних кілець та цікавить мінімальна ціна в Україні – звертайтесь до наших спеціалістів. Менеджери компанії допоможуть підібрати щипці під будь-які слюсарні завдання. На вибір, продавці нададуть кілька видів товарів, пояснять їхнє призначення та відмінність. На оптових покупців чекають привабливі пропозиції.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Фільтр