Щипці для хомутів

Підкатегорії

Щипці для хомутів – це різновид слюсарних пристроїв, які використовуються для проведення монтажно-демонтажних робіт в автосервісі. Оснащення застосовується для обслуговування пильовиків, хомутів та інших різновидів стяжок. На станції ТО інструмент допомагає в обслуговуванні водяних патрубків, паливної системи, електроніки та інших механізмів.

Купити щипці для хомутів: види

В Україні, оснащення представлене величезним асортиментом. Але специфіка інструменту в тому, що він виготовляється під вузьку спеціалізацію. Тобто, купити щипці для хомутів прийде кілька видів, якщо планується комплексне обслуговування автомобільного транспорту. Враховуючи невисоку ціну на ручний інструмент, легко зібрати набір оснастки під індивідуальні завдання слюсаря. Знімач доступний у наступному виконанні:

·         Для обслуговування хомутів ШРУС. Універсальна стяжка для пильовика вимагає використання вузькоспеціалізованого інструменту. Такий знімач має бути присутнім у кожному автосервісі і навіть гаражі автовласника.

·         Пристрій для обслуговування патрубків. Інакше інструмент називають знімачом для системи охолодження. Використовується для демонтажу пружинних хомутів. Оснащення можна замінити підручним шарнірно-губцевим інструментом. Але зі знімачем працювати значно зручніше.

·         Гнучкий знімач. Використовується обладнання для роботи у важкодоступних місцях автомобіля. Допомагає швидко демонтувати пружинний хомут.

·         Оснащення для затягування хомутів. Найчастіше випускається для фіксаторів ШРУС. Крім монтажу та стяжки, інструмент вміє обрізати зайві хвостовики стяжки. Та й ціна на оснащення мінімальна.

Переваги щипців для обслуговування хомутів

Головна особливість ручних пристроїв у зручності експлуатації. Не докладаючи зусиль, слюсар може швидко та ефективно встановити чи демонтувати хомути будь-якої складності. Звичайно, підібравши попередньо правильний інструмент. До переваг пристосувань належать:

·         Великий діапазон робочої ширини для ручного інструменту.

·         Зручність демонтажу в обмеженому просторі та важкодоступних місцях.

·         Висока універсальність у роботі.

·         Практично все оснащення вміє підрізати хвостики хомутів при монтажі.

Замовити інструмент для хомутів – найкраща ціна

Орієнтуватися краще на зручності експлуатації, а не на ціну. Щипці для хомутів відрізняються за видами та розміром. Інструмент повинен мати зручну для роботи вагу та габарити. Нема рації ганятися за показником зусилля, тому що всі хомути виготовляються з м'яких конструкційних матеріалів. Краще подивитися у бік універсальності використання.

Для професіоналів, що працюють в автосервісі, краще купити набір щипців для хомутів. У магазині інструменту LDinvest є цікаві рішення щодо комплектації та призначення. Ціна комплектів дуже демократична. Не знаєте, що обрати – проконсультуйтеся з менеджерами компанії. Досвідчені продавці завжди зроблять вигідну та ефективну пропозицію.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Фільтр