Рулетки

Підкатегорії

Найпростішим і найточнішим вимірювальним інструментом є рулетки. Їх застосовують практично скрізь, на виробництві, СТО, будівельних підприємствах, у геодезії, побуті та багатьох інших галузях. Ціна інструменту мінімальна, що робить рулетку одним із найпопулярніших товарів.

Рулетка є стрічкою з металу або пластику з поділками, намотаною на котушку і укладеною в корпус. Котушка додатково оснащена механізмом змотування та фіксації стрічки. Для визначення лінійного розміру потрібно лише витягнути полотно і прикласти його до предмета.

Купити рулетки – ціна-якість

Рулетка вважається найпростішим інструментом, тому покупці зазвичай не задають зайвих питань при їх виборі. Єдиний критерій, за яким проводиться вибір – це довжина полотна. Однак, потім у процесі експлуатації виявляється щось стрічка сильно гнеться, або фіксатор заїдає, або не видно поділів. Щоб цього не сталося потрібно ретельніше підходити до вибору вимірювального пристосування.

Яку рулетку замовити – критерії підбору

Вирішили купити вимірювальну рулетку – знайте, ціна тут не є критерієм вибору. Потрібно враховувати основні характеристики пристрою. А саме:

·         Довжина стрічки. Вона підбирається з подальшого застосування рулетки. Якщо товар купується для побутових потреб, достатньо буде пристосування довжиною 5 м. Але якщо, вона ж потрібна для виробничих цілей, то вибирають пристрій довжиною до 50 м.

·         Жорсткість стрічки. Для комфортної роботи краще вибирати рулетку із металевою стрічкою, вигнутою півколом. Така конструкція має посилену жорсткість і не дозволить стрічці згинатися, навіть якщо вона буде сильно випущена. Це особливо важливо при вимірі великих об'єктів, коли неможливо дотягнутися, щоб притримати полотно.

·         Корпус рулетки. Від матеріалу, з якого виготовлено інструмент, залежить термін її експлуатації. Виріб із дешевого пластику прослужить не довго. Для тривалої та комфортної роботи необхідно вибирати пристосування, виготовлене з металу, міцного пластику, або прогумоване. Такому інструменту не страшні падіння, вони прослужать дуже довго. Ціна рулетки буде трохи вищою, але довговічність у рази більша.

·         Фіксатор полотна. У рулетці зазвичай використовують кілька видів фіксації. Це або гальмування полотна, або стопор барабана, на який намотується стрічка. Другий варіант кращий, оскільки дозволяє міцніше зафіксувати полотно. При цьому надійно захищаючи стрічку рулетки від пошкоджень та передчасного зношування.

·         Вставка із гуми. Це елемент, який потрібний для захисту розмітки на полотні, а також стрічки під час руху. Ця характеристика важлива в тому випадку, якщо пристрій постійно використовуватиметься. Для не дуже частих робіт можна не враховувати даний фактор.

·         Розмітка полотна. Шкала розмітки має бути чіткою, виконаною тонкими лініями. Пристрої з жирним і товстим маркуванням не дуже зручні в користуванні, оскільки не зрозуміло, по якому краю лінії потрібно орієнтуватися. А здебільшого кожен міліметр відіграє важливу роль.

·         Покриття полотна. Для захисту шкали розмітки від стирання та подряпин полотно покривають спеціальним полімерним шаром. Це значно підвищує строк служби рулетки.

Для довгої та комфортної роботи краще купити якісний та довговічний інструмент від перевірених фірм-виробників.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Длина, мм
Класс точности
Фільтр