Ремкомплекти для ключа динамометричного

Підкатегорії

Ремкомплекти динамометричного ключа – це знімні вузли та інші запчастини для відновлення працездатності ручного інструменту. В асортименті всіх виробників є всі компоненти для динамометричних ключів, наявних у продажу і знятих з виробництва.

Особливістю продукції на ринку України є те, що купити ремкомплекти можна під будь-який інструмент і отримати на придбаний комплект офіційну гарантію заводу-виробника. Такий підхід продовжує довговічність динамометричного інструменту. Адже ціна запчастин значно менша, ніж вартість нового продукту.

Ремкомплекти мають попит в автосервісі і на виробництві, де інструмент піддається швидкому зношування. Для розбирання динамометричного ключа та заміни запчастин особливих знань не потрібно. У документації, що поставляється з інструментом, присутня детальна схема з розбирання та збирання динамометричного ключа. Будь-який слюсар впорається із завданням за кілька хвилин. Виробники настійно рекомендують виконувати заміну вузлів у зборі повністю, а не частинами.

Купити ремкомплекти ключа динамометричного

Перед придбанням запчастин потрібно знати артикул інструменту. Індивідуальний номер товару вказується у технічній документації до динамометричного ключа. Артикул можна уточнити у продавця у магазині, вказавши технічні характеристики ручного інструменту. Відповідно до унікального номеру продукту купується відповідний моделі ремкомплекту або запчастини. До переліку продукції бренду входять:

·         Тріскатковий механізм;

·         Корпус у зборі;

·         Головки із квадратом;

·         Рукоятки;

·         Привідні шестерні;

·         Фіксатори;

·         Пружини та прокладки.

Фактично, з усієї представленої компанією продукції можна навіть зібрати новий динамометричний ключ. Це говорить про повний асортимент запчастин під кожну модель інструменту.

Замовити ремкомплекти динамометричного ключа – ціна-якість

Усі ремкомплекти виготовляються на тому самому заводі, де й динамометричні ключі. Оригінальність товарів дотримана до дрібниць. Запчастини завжди супроводжуються сертифікатами якості та офіційною гарантією.

У розрізі зношених компонентів, виробники рекомендують не використовувати їх повторно, навіть якщо вони виглядають працездатними. Справа в тому, що лише одна деталь здатна пошкодити цілий механізм. Враховуючи, що інструмент відноситься до класу точних приладів, зношені динамометричні ремкомплекти здатні працювати некоректно. Для слюсаря, це може призвести до зриву різьбового з'єднання або пошкодження деталі автомобіля або верстата. Ціна запчастин набагато нижча, ніж купівля нової деталі.

Перед покупкою запчастин краще проконсультуватися з фахівцем. Менеджер магазину інструменту LDinvest допоможе визначитися з вибором та підкаже перелік сумісних товарів. Простіше та дешевше витратити час на збір інформації, ніж купити та встановити невідповідний артикулу інструменту ремкомплект.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр