Пускові пристрої

Підкатегорії

Пускові пристрої (бустер або джамп стартер) – пристрій для швидкого запуску будь-якого типу двигуна. Обладнання зручно купити для автосервісу та побутових потреб автовласника. Більшість власників іномарок, з автоматичною КПП, не розлучаються з пусковими пристроями в холодну пору року. Адже маленький та портативний прилад за лічені секунди допоможе завести двигун при повністю розрядженому акумуляторі.

Подібне обладнання рекомендується купувати у повній комплектації. Різнокольорові кабелі з затискачами, знадобляться щоб не переплутати полярність при підключенні. Блоки живлення в наборі або ЗУ від прикурювача допоможуть зі своєчасною зарядкою акумулятора.

Купити пускові пристрої – найкраща ціна

За експлуатаційними характеристиками, обладнання буває стаціонарним та мобільним. Перший тип пускового пристрою потребує електричної розетки. Тому застосовується лише за умов станції ТО чи гаража. Мобільне обладнання має вбудований акумулятор і може використовуватися за межами цивілізації. Звідси й підвищений попит автовласників до приладу, який гарантовано заведе машину навіть у чистому полі.

Між собою, мобільні пускові пристрої поділяються на 2 види: професійні та аматорські. Відмінності - функціональність, потужність та ціна. Тому доведеться шукати компроміс, враховуючи всі технічні характеристики:

·         Аматорський бустер. Негабаритний пристрій призначений для старту бензинових двигунів або дизельних двигунів з пусковим струмом до 100 А. Це мотоцикли, легкові автомобілі, водний транспорт. Такі пристрої забезпечують літій-іонними акумуляторами і доповнюють затребуваним функціоналом. Заряджання для мобільної техніки, ліхтарик, аварійне світло і т.д. Робиться це для того, щоб автовласник постійно використовував пусковий пристрій та завжди вчасно заряджав акумулятор. На аматорські пускові пристрої дуже демократична ціна. Таке обладнання часто купують на подарунок автолюбителям.

·         Професійний джам стартер. Використовується для запуску бензинових та дизельних двигунів з пусковим струмом до 200 Ампер. З легкістю замінить 12-ти або 24-вольтний акумулятор. Такі пускові пристрої розраховані на струм пікового значення до 1300 ампер. У порівнянні з аматорським бустером, професійне обладнання вміє виконувати кілька стартових пусків без перезаряджання. Мікроавтобуси, малотоннажні вантажівки, позашляховики, легкові автомобілі – перелік техніки, на які розрахований джам стартер. З функціоналу, на пусковій установці може бути лише освітлювальний ліхтарик, який полегшує роботу в темний час доби.

Вирішили купити пусковий пристрій для запуску двигуна – орієнтуйтесь на три критерії. Напруга акумулятора – 6, 12 або 24 Вольта. Пусковий струм - 50-200 Ампер. Місткість АКБ. Чим більший об'єм двигуна автомобіля, тим вище має бути показник пускового струму. Не можна забувати про умови експлуатації. Наприклад, у зимовий час, за сильних морозів, характеристики акумуляторів портативних пристроїв погіршуються. Тому заздалегідь слід подбати про правильний вибір джамп стартера або забезпечити обладнання термоізоляційним контейнером.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Напряжение
Регулировка мощности
Частота сети, HZ
Фільтр