Прецезійні викрутки

Підкатегорії

Прецизійні викрутки – спеціальний інструмент, призначений для закручування та відкручування мініатюрних кріплень. Характерною рисою пристрою є наявність високоточного наконечника, що дозволяє виконувати делікатну роботу з різноманітними дрібними кріпленнями.

В Україні, купити інструмент можна під будь-які універсальні чи вузькоспрямовані завдання. Викрутки широко використовують у різних галузях промисловості, будівництві, автосервісі, ремонтних майстернях та у побуті. Ціна продукції безпосередньо залежить від типу інструменту та комплектації.

Купити прецизійні викрутки: призначення та види

Викрутки для точних робіт особливо потрібні для монтажу або демонтажу різної дрібної техніки. З їх допомогою здійснюють ремонт чи налагодження комп'ютерів, ноутбуків, телефонів, фотоапаратів, приставок та іншої техніки. Залежно від типу шліцю кріплення підбирається необхідний вид точної викрутки.

Компанія LDinvest пропонує широкий асортимент інструментів, здатних задовольнити вимоги будь-якого покупця. Серед найбільш популярних пристроїв можна виділити такі види пристроїв:

·         Шлицеві викрутки. Найпоширеніший і найпростіший тип обладнання. Має наконечник у формі лопатки для роботи з прямим шліцом металовиробів. Маркується такий інструмент індексом Sl .

·         Хрестоподібні пристрої. Не менш популярний вид обладнання, який застосовують для роботи з кріпленнями, що мають хрестоподібний шліц. Такі аксесуари позначаються індексом PH .

·         Зіркоподібні викрутки. Наконечник даних пристроїв виконаний у формі шестикінцевої зірки. Кріплення з такими шліцами використовуються в автомобільних системах та електроніці для захисту від втручань. Маркується інструмент літерою Т.

·         Шестигранні пристрої. Пристрої використовуються для роботи із шестигранними шліцами. Позначаються індексом Н.

·         Спеціалізовані викрутки. До цього виду належать такі пристрої: TriWing, спаннер, Pozidriv та інші. Їх використовують переважно для роботи з антивандальними кріпленнями.

Як купити викрутки прецизійні – краща ціна

Вибираючи інструмент для точної роботи з мініатюрним кріпленням, слід звернути увагу на наступні показники. Найголовнішим критерієм вибору пристрою є міцність наконечника та підстави пристосування. Прецизійні викрутки виготовлені з високоміцного матеріалу – інструментальної сталі з додаванням хрому та ванадію. Крім цього жало аксесуара в обов'язковому порядку загартовується, що значно підвищує твердість пристрою. Це дуже важливо, оскільки через невеликі розміри воно може легко пошкодитися в процесі роботи.

Ще одним важливим фактором вибору є точність обладнання. Жало викрутки має повністю відповідати розмірам кріплення. Саме в такому випадку буде забезпечено акуратну роботу з різьбовими елементами. Наявність люфту в шліці може призвести до пошкодження паза кріплення. У той самий час відсутність контакту здатне блокувати з'єднання. Ідеальним рішенням може бути придбання набору прецизійних викруток, що дозволить працювати з різними типами кріплення. Ціна такого рішення дуже зручна як для любителів, так і для професіоналів.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Гарантия, мес
Материал рукоятки
Длина, мм
Тип наконечника
Размер наконечника
Номер шлица
Тип отвертки
Фільтр