Подовжувачі

Підкатегорії

Подовжувачі – це допоміжне оснащення для ручного інструменту, що допомагає в обслуговуванні елементів кріплення. Завдання пристроїв – забезпечити точну передачу моменту, що крутить, різьбовому з'єднанню, що знаходиться в важкодоступному місці.

Купити подовжувачі для інструментів: де використовуються

Основне призначення оснащення – автосервіс. Саме для станцій ТО тайванський бренд випускає подовжувачі, сумісні з більшістю моделей ручного інструменту. Починаючи з ручних комірів та динамометричних ключів, закачуючи електричним та пневматичним обладнанням. А щоб додати зручності слюсарю, можна подовжувач купити навіть у різному забарвленні. Колір Оснащення відповідає певному показнику крутного моменту.

Слюсарним пристроєм зручно обслуговувати верстати за умов промислового підприємства. Проводити ремонт сільськогосподарської техніки. Збирати меблі, лагодити побутові прилади, виконувати ремонтно-будівельні роботи. Обмежень використання подовжувачів немає, у плані сфери застосування.

Види подовжувачів, їх особливості, ціна

Зручність у роботі, сумісність із інструментом та доступна ціна – критерії, на які завжди орієнтується покупець в Україні. Подовжувачі бувають наступних видів:

·         Ударні та ненаголошені. Орієнтовані на роботу з відповідним типом ручного інструменту та змінними насадками.

·         Під різні посадочні квадрати. До оснащення застосовується специфікація ручного інструменту - дюйм, півдюйми, три чверті і таке інше. Причому квадрат під інструмент і насадку ідентичні, ніяких перехідників.

·         Стандартні, короткі та подовжені пристрої. Підбираються індивідуально під тип робіт, що проводяться.

·         Поштучно та в наборах. Подовжувач можна купити під певне завдання або взяти цілий комплект оснащення для універсальних маніпуляцій.

·         Стандартні та спеціальні. Посадковий квадрат з фаскою та кулькою вважається класичним роз'ємом. Але для роботи в важкодоступних місцях є цікаві рішення з кульовим наконечником, гнучкі подовжувачі і таке інше.

Як вибрати та купити подовжувач в Україні

Враховуючи, що продукція належить до категорії допоміжних аксесуарів, вона завжди підбирається під наявний ручний інструмент (вороток). Наголос краще робити не на ціну оснастки, а на зручність. Адже подовжувачі мають на меті усунення перешкод в обслуговуванні елементів кріплення. Для разових робіт можна купити штучний товар, для професійних потреб готовий набір слюсарних аксесуарів.

Весь інструмент тайванського бренду виготовляється із якісного легованого металу. Ненаголошені подовжувачі з хромованадієвої сталі, а ударні насадки - їх хромомолібденової сталі. Тому за надійність і довговічність можна не хвилюватися. Якщо покупець не знає, якому пристосуванню надати перевагу, краще проконсультуватися з представниками компанії LDinvest . Досвідчені менеджери допоможуть підібрати подовжувачі для будь-яких завдань слюсаря. Ціна інструменту порадує роздрібних та оптових покупців.

Фільтр
Виробник
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Фільтр