Пневматичні дрилі

Підкатегорії

Пневматичні дрилі – це ручні інструменти, які використовуються для виготовлення наскрізних чи глухих отворів у твердих конструкційних матеріалах. Особливість інструменту в роботі від енергії стисненого повітря.

Вигідно купити пневматичні дрилі – найкраща ціна

Відсутність двигуна в інструменті позитивно позначається на габаритах та вазі. Купити пневматичну дриль, хоча б у полегшеному варіанті, вже вигідно для щоденних слюсарних робіт.

Ціна пневматичного дриля залежить від потужності, функціональності та бренду. Є бюджетні, аматорські та професійні рішення. Причому не обов'язково впиратися у вартість. Можна купити недорогий інструмент із рясним функціоналом.

Як замовити пневматичну дриль в Україні.

У каталозі магазину LDinvest , пристрої представлені у двох варіантах: звичайні та багатофункціональні. Перший тип інструменту використовується суто для свердління отворів. Другий апарат може додатково застосовується для роботи з різьбовими елементами. Тобто багатофункціональний ручний інструмент.

На етапі вибору, краще орієнтуватися на призначення та умови експлуатації. Чим більше функцій, тим вища ціна. Менеджери магазину LDinvest завжди допоможуть у питанні вибору. Головне, щоб покупець спочатку розумів, навіщо він купує пневматичний інструмент.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр