Плашки

Підкатегорії

Плашки для нарізки різьблення – це вузькоспеціалізований інструмент для виготовлення якісного різьблення на заготовках циліндричної форми. Нерідко оснащення використовується для відновлення пошкодженого різьблення. Інструмент застосовується для виготовлення металовиробів, шпильок, підготовки труб і так далі. Плашки користуються попитом у виробництві, будівництві, автосервісі та побуті.

Купити плашки (лірки) для нарізки різьблення – краща ціна

В Україні можна замовити плашки для ручної та машинної нарізки. Ручні лерки поставляються з комірами або без них. Мітчики для машинного нарізування різьблення виготовляються у спеціальному профілі, сумісному із кріпленням револьверних токарних або свердлильних верстатів. Відрізнятися лерки можуть за фізичними розмірами та кількістю різальних витків на інструменті. Плюс, вартість - другорядний критерій вибору.

Професійне оснащення, представлене в магазині інструменту LDinvest , відповідає всім міжнародним вимогам. Виготовляється з легованої швидкорізальної інструментальної сталі та має відповідність за призначенням:

·         Лерки метричні. Використовуються для нарізки метричної різьби діаметром від 1 до 72 мм. Крок різьблення може змінюватись від 0.25 до 6 мм.

·         Плашки трубні (циліндричні). Використовуються для нарізки різьблення на циліндричних трубах. Розмір може бути від 1/8 до 2 дюймів.

·         Плашки конічні трубні та дюймові. Інструмент має конусоподібну робочу частину. Оснащення користується попитом у промисловості.

Особливості роботи з плашками

Складне на перший погляд пристрій просто в роботі. Інструмент завжди підбирається з урахуванням діаметра заготовки та кроком різьблення. Слід враховувати, що плашки бувають з лівостороннім та правостороннім різьбленням. Для роботи пристрою буде потрібно тримач. Нарізка виконується у кілька підходів – 2-3 повороти вперед, один поворот назад. Головне завжди контролювати перпендикулярне положення основи плашки до заготівлі. Обертання триває доти, доки не буде готове різьблення необхідної довжини.

Як вибрати та купити плашку в Україні

Серед усього асортименту на ринку, плашки (лірки) для нарізки різьблення можуть відрізнятися зовнішнім виглядом та функціональністю. Класикою вважаються круглі плашки для роботи з комірами. Крім них, можна зустріти розрізні, розсувні та цілісні пристрої для нарізки різьблення. Особливість кожного інструменту обумовлюється зручністю в експлуатації та точністю у роботі. Якщо потрібне чисте і точне різьблення, то краще віддати перевагу розрізним плашкам.

Якщо покупець не знає, якому виду плашок віддати перевагу, краще звернутися за допомогою до менеджерів компанії LDinvest . Фахівці допоможуть із вибором, надавши кілька готових рішень у різних цінових категоріях. При поході в магазин професіонали рекомендують брати з собою гайку або заготівлю, під яку планується підготувати різьблення. Такий підхід гарантує користувачеві повну сумісність кріплення після проведених робіт. Головне пам'ятати, що важливим є кінцевий результат, а не економія. Ціна інструменту не повинна стати приводом для відмови купити дорожчий інструмент.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кейс
Размер резьбы
ещё... свернуть
Стандарт
Тип
Тип резьбы
Форма метчика
Шаг резьбы
ещё... свернуть
Фільтр