Планки та кліпси для головок

Підкатегорії

Планки та кліпси для головок – це допоміжні аксесуари для ручного інструменту, що покращують організацію робочого місця слюсаря. Зокрема планки використовуються для надійного зберігання торцевих головок. Аксесуари користуються попитом у будівництві та автосервісі, виробництві та побуті.

Купити планки та кліпси для головок – що це

Планка є конструкцією з металу, в основі якої встановлюються кліпси, що утримують торцеві головки. Складається планка з двох елементів – полозів та фіксатора. Принцип роботи простий – щоб зняти головку торця, потрібно відсунути фіксатор. Дуже зручна конструкція гарантує збереження торцевих насадок у процесі зберігання.

Кліпса – це тримач торцевої голівки. Сама по собі, кліпса марна. Але в парі з планкою аксесуар забезпечує акуратний обхват змінної насадки. В Україні кліпси можна купити поштучно, або в наборах з планками. Другий варіант гарантує покупцю привабливу ціну.

Планки та кліпси: види, ціна та особливості

Крім фізичних розмірів тримача торцевих насадок (ширини та довжини), є один дуже важливий критерій - посадковий квадрат голівки. Цей параметр впливає на зовнішній діаметр змінної насадки. Тому, купуючи, потрібно переконатися у повній відповідності розмірності. До речі, головки різних форматів на одну планку не вдягнути. Відповідно, під кожен набір головок необхідно придбати різні планки з кліпсами.

Планки з кліпсами можуть виготовлятися із сталі, кольорових сплавів та полімерних матеріалів. У розрізі бренду King Tony використовується легована інструментальна сталь. Такий підхід продовжує довговічність до аксесуару. Китайці вважають за краще робити планки із пластику. На них ціна у рази менша. По обох краях планки є отвори для підвішування аксесуарів на стіні гаража.

Як вибрати та купити кліпси та планки для головок

Фахівці радять почати з потреби. Маючи під рукою органайзер або ящик для інструментів з ложементами під головки, потреба в такому тримачі відпадає. Планки та кліпси для головок найчастіше популярні у любителів та новачків. Або у фахівців, яким доводиться працювати у складних умовах, не маючи прямого доступу до ящика з ручним інструментом. Аксесуари завжди підбираються під наявне оснащення. Маючи набір торцевих головок, будьте готові до того, що довжини однієї планки може вистачити для розміщення всіх інструментів. Особливо в тих випадках, коли йдеться про насадки з великим посадковим квадратом.

Не знаєте, якому аксесуару віддати перевагу – довірте свій вибір менеджерам компанії LDinvest . Фахівці досконало знають асортименти продукції на складі і завжди допоможуть у вирішенні завдань будь-якої складності. Уточніть посадковий квадрат і кількість торцевих головок – і отримайте кілька готових рішень у різних цінових категоріях. Купуючи габаритні тримачі (довжиною понад 300 міліметрів), добре подумайте, де ви їх плануєте зберігати і як транспортувати. Найчастіше, простіше купити кілька однакових власників. Їхня ціна не така висока, щоб довго роздумувати.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Фільтр