Пінцети

Підкатегорії

Пінцети для прецизійних робіт – це спецінструмент, який використовується для виконання завдань, де потрібна висока точність. Особливість оснащення у малих розмірах робочої частини, що допомагає обслуговувати мікроскопічні деталі. Призначений прецизійний інструмент для автосервісу, промисловості, медицини, ІТ-напрямків та інших сфер діяльності людини.

Які можна купити пінцети для прецизійних робіт

Слюсарне оснащення доступне до придбання поштучно та в наборах. Особливість комплектації в тому, що включає інструмент з різними типами захоплення. Розмір самих пінцетів ідентичний. Робиться це для того, щоб кожен набір відповідав певному завдання користувача. Що дуже зручно. Купити пінцети для прецизійних робіт можна наступних видів:

·         Прямий пінцет із гострим захопленням. Інструмент буває звичайним та зворотним. Другий варіант передбачає наявність ножичного механізму, який розводить захоплення в сторони при стисканні рукояток.

·         Пінцет із широким захопленням. Особливість прецизійного слюсарного інструменту у формі та розмірах робочих губок. Ними зручно захоплювати об'ємні та габаритні деталі.

·         З кутовим захопленням. Кут може змінюватись від 30 до 90 градусів. Самі захоплення найчастіше вузькі (іноді зустрічається пінцет із плоскими губками).

Вигідно купити прецизійні пінцети – ціна та якість

Вартість слюсарних інструментів нерозривно пов'язана з брендом та матеріалом, з якого оснастка виготовлена. У розрізі прецизійних пінцетів ціна пінцетів для прецизійних робіт залежить від функціональних особливостей і цільового призначення. Так, на ринку можна купити металеві та пластикові пінцети. Є моделі з антимагнітними властивостями та діелектричними накладками.

У розрізі інструментів, виготовлених із металу, всі пінцети мають високий коефіцієнт жорсткості. Стійкі до хімічного агресивного середовища та фізичних ушкоджень. Якість виготовлення прецизійних пінцетів на дуже високому рівні. Незалежно від бренду, що представляє продукцію на світовому ринку.

Де краще купити прецизійні пінцети в Україні

Продукція для слюсарних справ дуже специфічна і найчастіше представлена на вітринах магазинів у вигляді універсальних наборів. Таке рішення спрощує вибір покупцю, забезпечуючи його всім необхідним оснащенням для робіт у гаражі чи цеху. Але якщо потрібно великий асортимент товарів, то перевагу краще віддати магазину інструментів LDinvest . Купити пінцети для прецизійних робіт можна під будь-які завдання, поштучно та в наборах.

Величезний асортимент товарів та зручна ціна порадують покупців із різних сегментів. Цікавий інструмент легко підберуть під себе новачки та професіонали. Всі товари сертифіковані та супроводжуються офіційними гарантіями заводів-виробників. Якщо покупець не знає, який інструмент для прецизійних робіт вибрати, менеджери магазину завжди допоможуть у цьому питанні.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Фільтр