Перехідники-адаптери

Підкатегорії

Перехідники-адаптери – це різновид слюсарних аксесуарів, призначених для розширення функціональності ручного інструменту. Головне завдання оснащення – забезпечити сумісність ручного інструменту зі знімними насадками. Під ручним інструментом розуміється пристосування для створення моменту, що крутить, потрібне кріплення - гайковерт, комір, тріскачка, динамометричний ключ. Знімні насадки - торцеві головки та біти.

Купити перехідники-адаптери – ціна-якість

В Україні оснастка має попит у всіх сферах діяльності людини, де використовується ручний інструмент для роботи з елементами кріплення. Автосервіс, будівництво, виробництво, сільське господарство, важка та легка промисловість. Навіть у побуті нерідко доводиться використовувати аксесуар для разових робіт, щоб поєднати орендований інструмент з наявними насадками.

Перехідник-адаптер дозволяє поєднати насадку та інструмент, що мають різні посадкові квадрати. Примітно, що виробники ручного інструменту не рекомендують використовувати подібні рішення на постійній основі. Так як наявність проміжних конструкцій між приводом та елементом кріплення призводить до швидкого зносу оснастки. А мінімальна ціна сприяє тому, щоб у кожного слюсаря були перехідники під будь-який посадковий квадрат.

Види адаптерів-перехідників для ручного інструменту

У магазині LDinvest можна купити за мінімальною ціною оснастку у наступному виконанні:

·         Шестигранник.

·         Квадрат.

·         Квадрат із кулькою.

Неважко здогадатися, що адаптер-перехідник повинен повністю відповідати наконечнику ручного пристрою або шпинделя інструменту. Посадкове гніздо для установки торцевої насадки, для всіх адаптерів залишається незмінним. Тому для роботи підходять будь-які головки, що відповідають розміру квадрата. За функціональністю, оснащення буває звичайним і ударним.

Як вибрати та купити перехідники-адаптери

Головний критерій, який завжди орієнтується покупець, це довговічність використання аксесуара. Як правило, перехідники-адаптери виготовляються із легованої сталі. В основу йде той же метал, який використовується у виробництві біт та торцевих головок. Тобто, для звичайних перехідників – це хромованадієва сталь, а для ударних – хромомолібденова. Ціна більше відрізняється за вагою адаптерів, ніж брендом. Тому про надійність, міцність і довговічність оснастки турбуватися не треба. При покупці краще звернути увагу на конструкційні особливості. Є рішення суто для коміра, а є перехідники під електричний чи пневматичний інструмент.

Перш ніж купити адаптери для торцевих головок, переконайтеся, що вони відсутні в наборі з інструментом. Цим аксесуаром виробники часто комплектують ящики з бітами та торцевими головками, що йдуть у наборах. Якщо покупець не знає, чому віддати перевагу, краще порадитись із продавцями. Повідомте менеджерам компанії LDinvest який інструмент потрібно поєднати зі знімними насадками. Залишиться тільки вибрати необхідний компонент за ціною запропонованих продавцями магазину варіантів.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
ещё... свернуть
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Фільтр