Пасатижі

Підкатегорії

Пасатижі – це слюсарний ручний інструмент, який працює за принципом ножиць. Використовується пристрій для швидкого захоплення металовиробів, або негабаритних деталей або заготовок. Пасатижі користуються попитом у виробництві, автосервісі та побуті. Вважаються універсальним інструментом – використовуються для роботи з елементами кріплення, деформації металоконструкцій.

Купити пасатижі: особливості, види

В Україні інструмент має величезний попит у всіх сферах діяльності людини. Зважаючи на особливості конструкції, пасатижі можуть замінити практично будь-який шарнірно-губцевий інструмент. Більшість пасатижів, крім класичних рукояток та притискних губок, оснащені бічним різаком, здатним виконувати різання дроту, металовиробів або листового металу.

У магазині інструменту LDinvest можна підібрати та купити пасатижі у різних заводських виконаннях під вузькоспрямовані завдання. Головна відмінність у матеріалі виготовлення, покритті, функціональності. Ціна - ще один критерій для вибору. Найбільш поширеними вважаються пасатижі з хромованадієвої сталі:

·         Із вороненням. Інакше – із чорнінням, оксидуванням. Зовні мають чорний колір покриття. Через низьку ціну користуються попитом у побуті. Вважаються надійним та довговічним інструментом (багато виробників супроводжують продукцію офіційною довічною гарантією). Пасатижі підходять для всіх видів робіт. Притискні губки мають підвищену твердість, що гарантує малий знос. Купити пасатижі з вороненням воліє більшість майстрів.

·         З хромуванням. На поверхню металу, в заводських умовах, наноситься хром або його з'єднання. Зовні мають сріблястий колір. Можуть мати полірування. Призначені пасатижі для професійного користування. Головна особливість – стійкість до корозії за агресивних умов.

Які замовити пасатижі – ціна-якість

Упор завжди робиться на призначення та зручність в експлуатації. Насамперед підбирається вид інструменту. Звичайні, діелектричні, з бокорізом, з подовженими або укороченими губками, з пружинним розвідним механізмом, або без нього. Потрібно чітко розуміти, які операції планується виконувати здебільшого.

Другий критерій - це зручність хвата. На етапі вибору необхідно визначитися з фізичними розмірами інструменту та форматом рукояток. Пасатижі можуть бути великими, середніми, маленькими, мініатюрними тощо. Чим більший розмір рукоятки, тим краще зусилля стиснення. Але через великі габарити порушується зручність роботи в обмеженому просторі або важкодоступних місцях.

За якість виготовлення інструменту відповідає завод-виробник. Не зважаючи на вартість, краще довірити вибір перевіреному бренду. Важливо, щоб у пасатижах був відсутній люфт у шарнірному механізмі, а губки точно притискалися один до одного. Накладки на ручку не повинні легко зніматися. Та й самому інструменту не властиво ковзати в руках користувача. У магазині LDinvest можна підібрати пасатижі з пластиковими, комбінованими або гумовими накладками. Ціна інструменту здивує як любителів, так і професіоналів.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Сечение кабеля, мм²
Фільтр