Ножиці по металу ручні

Підкатегорії

Ножиці по металу – це ручний слюсарний інструмент важільного типу. Оснащення використовується для різання листового металу або пластику. Виступає альтернативою шабельній пилці або лобзику. Інструмент часто використовується для різання фігурних заготовок із жерсті або оцинкованої сталі (з товщиною листа до 1.5 мм). Ножиці мають попит в автосервісі, на виробництві, у будівництві та побуті. Нерідко інструмент застосовується сільському господарстві ролі секатора. Але виробники наполягають, щоб оснащення використовувалося лише за призначенням.

Які можна купити ножиці по металу?

В Україні можна замовити інструмент з одноважільним або подвійним механізмом. Все залежить від умов експлуатації. Відмінна риса полягає в принципі дії:

·         Ножиці з одним важелем зручні для роботи з жорсткими листами, де потрібно більше зусиль для різання.

·         Подвійний механізм дозволяє виконувати фігурне різання з високою точністю, але інструмент придатний лише для роботи з м'якими металами.

Кут заточування ріжучої кромки, у обох видів ножиць однаковий. Для зручності в експлуатації інструмент може доповнюватися розвідною пружиною. Вона не тільки спрощує роботу, а й створює упор для ручок, який запобігає травмі пальців.

Замовити ножиці по металу – ціна-якість

Враховуючи сотні пропозицій у магазині інструменту LDinvest , що відрізняються за зовнішнім виглядом та ціною, не так легко зробити покупцеві вибір. Професіонали рекомендують орієнтуватися на базові критерії:

·         Тип матеріалу ріжучої кромки. Ножиці не можна назвати універсальними, оскільки під кожен вид робіт потрібна певна марка сталі. Найбільш популярними на українському ринку вважаються ножиці по металі з хромомолібденової сталі, які додатково пройшли термічну обробку. За рахунок підвищеної міцності інструмент добре справляється з різкою товстого листового металу. Для роботи з твердосплавними матеріалами використовуються ножиці з карбідними ріжучими вставками. Нехай ціна інструменту відносно висока, проте більшість покупців віддає перевагу більш міцним ножицям по металу.

·         Довжина різання. Вважають, що будь-які ножиці повинні гарантовано різати високовуглецеву сталь товщиною 1 мм не менше 20 метрів по довжині, до першого заточування. Якщо кромки туплять раніше, то ефективність інструменту знижується.

·         Захист рук та зручність в експлуатації. З огляду на те, що інструмент вимагає фізичних зусиль слюсаря, особливі вимоги пред'являються рукояткам. Накладки бувають пластикові, двокомпонентні, прогумовані або взагалі відсутні. Ножиці по металу можна купити для правші, шульги та широкопрофільні.

·         Довжина рукояток. Чим габаритніший інструмент, тим менше зусиль потрібно прикладати. Але, з іншого боку, при фігурному різанні, подовжене ріжуче полотно не завжди зручне. Тому, покупцю належить знайти та купити найкраще індивідуальне рішення. Якщо потрібна універсальність і немає бажання купувати кілька видів ножиць по металу, можна віддати перевагу інструменту середніх розмірів з потужною пружиною, що розводить, і з габаритними пластиковими накладками на рукоятки. Ціна ножиць по металу не повинна, при виборі, відігравати чільну роль.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Материал рукоятки
Тип Реза
Фільтр