Ножиці по металу

Підкатегорії

Ножиці по металу – це категорія ручного інструменту, що широко використовується як професіоналами, так і звичайними користувачами. За допомогою цих пристроїв можна легко порізати листовий метал, алюмінієвий профіль, дріт та багато іншого. Ножиці та ножі користуються попитом серед майстрів станцій технічного обслуговування, будівельних підприємств, ювелірів, а також у побуті.

Магазин LDinvest пропонує своїм покупцям високоякісний ручний інструмент для виконання різноманітних завдань. Все обладнання має сертифікати якості, виготовляється із надміцного металу, із застосуванням найновіших технологій. Такі пристрої надійні, довговічні та стійкі до утворення корозій.

Купити ножиці по металу – види

Магазин LDinvest представляє наступний асортимент ручного інструменту:

·         ножиці по металу прямі,

·         правосторонні ножиці з металу;

·         ножиці лівосторонні;

·         універсальні ножиці;

·         ювелірні ножиці;

·         ножиці зі скривленими лезами;

·         ножиці для високих та середніх навантажень (прямі та ліворізальні);

·         ножі складані;

·         ножі з висувним трапецієподібним лезом;

·         ножі із сегментним лезом;

·         леза в асортименті;

·         ножі змінні (для скобеля, зензубеля, сорочка).

Які ножиці по металу краще замовити

Прямі ножиці по металу – це класичний пристрій, який зовні нагадує звичайні побутові ножиці. Їх використовують при виконанні різання по прямій лінії або по колу великого діаметра.

Для вирізання кіл за годинниковою стрілкою, підрізування деталей по правій кромці використовують правосторонні ножиці. Відповідно лівосторонні краще використовувати для різання проти годинникової стрілки та підрізання виробів по лівій кромці.

Ножиці зі скривленими лезами використовують для вирізування складних фігур, різних розмірів та форми. Завдяки невеликій ріжучій головці ножиці мають велику маневреність, що і дозволяє вирізати різні фігури.

Універсальні ножиці можуть застосовуватися як для прямого, так і для криволінійного різання. Тому вони мають найбільшу популярність серед покупців. Плюс, ціна інструменту дуже доступна.

Ювелірні ножиці – вузькопрофільний інструмент, який застосовують під час виробництва чи ремонту ювелірних виробів. З їх допомогою можна здійснювати як пряме, так і криволінійне різання.

Усі ножиці по металу мають важливу особливість – зазубрене нижнє лезо. Це дозволяє забезпечити плавність різання та запобігає деформації виробу. Рукоятки даного виду інструменту виготовлені із двокомпонентного матеріалу РroТouch. Вони спроектовані для комфортної та точної роботи, а також для зменшення напруги та втоми рук майстра.

Ножиці по металу – ціна-якість

Як варіант можна купити ножі по металу. Найбільшою популярністю у виробництві користуються ножі із сегментним лезом. Даний інструмент міцний, надійний, безпечний та легкий у використанні. Наявність сегментованого леза ножа дозволяє просто відламати відпрацьоване лезо та ніж далі може працювати. Такий інструмент призначений для важких робіт, він ріже майже все.

Леза для всіх ножів виготовляються із застосуванням унікальної біметал технології. Суть технології полягає у зварюванні кількох металів пучком електродів. У результаті леза стають надміцними та гострими. Термін їх використання утричі збільшується, порівняно із звичайними карбоновими лезами. Ціна інструменту відповідна.

Ножиці по металу та ножі – це високоякісний, надійний та довговічний продукт. З їхньою допомогою можна здійснювати найскладніші завдання. Вони комфортні у використанні та здатні працювати у найскладніших умовах. Купити інструмент вигідно під будь-які слюсарні операції, пов'язані з обробкою металу різанням.

Фільтр
Размер, мм
Тип Реза
Фільтр