Насосні гідравлічні станції

Підкатегорії

Насосні гідравлічні станції – це гідравлічне обладнання, призначене для підвищення продуктивності роботи з підйомом важких вантажів. Використовується така оснастка спільно з пресами, частіше у важкій промисловості, ковальській справі та на підприємствах з переробки металу. Устаткування може задіятися на будівництві, автосервісі та сільському господарстві та інших сферах життєдіяльності людини:

·         Для роботи випробувальних стендів.

·         Підтримка працездатності електромонтажної техніки.

·         Організації систем керованого підйому.

·         Для роботи бурової техніки.

·         Роботи динамічних та статичних інструментів.

 

Купити насосні гідравлічні станції – краща ціна

У завдання будь-якої гідростанції входить перетворення електроенергії на енергію тиску рідин. У ролі рідини найчастіше використовується гідравлічне масло. Усередині обладнання встановлений насос, який перекачує олію з бака в маслопровід. Практично всі гідравлічні станції та насоси мають стандартний набір компонентів:

·         Шестерний насос.

·         Гідравлічний бак.

·         Перепускний клапан.

Задля більшої працездатності системи з пресами знадобиться сполучна муфта. За контроль тиску олії відповідає манометр. А щоб гідравлічна олія не втрачала своїх технічних характеристик, знадобиться очисний фільтр. Виробники часто доповнюють систему датчиком температури.

Спочатку обладнання націлене на автоматизацію складних технічних процесів на виробничих площах. Тому всі критерії підбираються з урахуванням витрат на обслуговування та управління. Економічна та недорога система дуже популярна в Україні на станціях ТО, у будівництві та побуті. Орієнтуючись на технічні характеристики, легко підібрати та купити гідростанції під будь-які типи завдань. Ціна обладнання – другорядний фактор.

Переваги гідравлічних станцій та насосів:

·         Простота обслуговування.

·         Високий ККД у роботі.

·         Негабаритні розміри та мала вага.

·         Мінімальні витрати електроенергії.

·         Повна безпека у процесі експлуатації.

Де вигідно замовити насосні гідравлічні станції

У розрізі продукції будь-якого бренду, на ринку України можна купити ручне, мобільне та стаціонарне обладнання. Головна відмінність у габаритах, зручності експлуатації та потужності, що видається. Що ж до функціоналу, то насоси/гидростанции різних типів можуть обладнатися однаково. Все залежить від побажань покупця. Важливо розуміти, що оснастка завжди купується під певний тип завдань. Універсальність неприпустима, навіть якщо ціна дуже приваблива.

Фахівці радять приділити увагу і витратним матеріалам. Зокрема, технічним характеристикам гідравлічної олії. Рідина може мати різний склад, який потребує певних умов експлуатації. Тиск, температурний режим, тривалість роботи під навантаженням тощо. Вирішили купити гідравлічну станцію - порадьтеся з представниками магазину інструментів LDinvest . Досвідчені менеджери допоможуть правильно вибрати гідравлічне обладнання та порекомендують супутні витратні матеріали з аксесуарами.

Фільтр
Виробник
Платформа
Двигатель
Гарантия, мес
Уровень шума, дБ
Источник питания
Фільтр