Насадки для динамоментричних ключів

Підкатегорії

Насадки для динамометричних ключів – це змінні головки під інструмент, які використовуються для захоплення головок елементів кріплення. Зокрема, 6-ти та 12-гранних гайок або болтів. Насадки бувають накидного та ріжкового типу. Можуть мати тріскачковий механізм з виходом на посадковий квадрат для торцевої головки.

Ручний інструмент має попит в автосервісі, промисловості, будівництві та побуті. Особливість насадок у вузькій спеціалізації застосування. Знімна насадка дозволяє одночасно підібратися до елемента кріплення у важкодоступному місці та виконати точну затяжку різьбового з'єднання.

Купити насадки для динамометричних ключів

В Україні змінні головки під динамометричний ключ доступні у величезному асортименті. Європейські та тайванські виробники пропонують придбати насадки під всі існуючі розміри кріплення та посадкові квадрати. Ціна продукції залежить від конструкційних особливостей виробу. Щоб простіше було зорієнтуватися в магазині, покупцеві пропонують одразу визначитися з головними критеріями вибору:

·         Формат зіва. Рожкова, накидна або тріскачкова насадка.

·         Розмір зіва. Підбирається безпосередньо під елемент кріплення. Для механізмів з тріскачкою вибирається посадковий квадрат під торцеву головку.

·         Розмір приєднувального приводу. Потрібно визначитися з розміром квадрата динамометричного ключа.

Визначившись із базовими характеристиками, майбутньому власнику залишається вибрати насадку за габаритами. Адже відрізняються головки, що знімаються, ще й по довжині. Є укорочені варіанти (маркування S ) та подовжені насадки (маркування M ). Слюсарям, які не мають динамометричного ключа, професіонали рекомендують купити готовий набір, що включає в себе сам інструмент і комплект насадок до нього. Таке рішення вигідне за ціною і одразу позбавляє проблеми вибору насадок. До того ж набори супроводжуються зручним пластиковим кейсом для тривалого зберігання інструменту та його транспортування.

Як замовити насадки для динамометричних ключів – ціна-якість

Знімні головки для динамометричного ключа відливаються високою міцністю та довговічністю. Як і ручний інструмент, виготовляються насадки із легованої сталі. Хром, ванадій, вольфрам – у кожного виробу свій унікальний склад, що забезпечує твердість, захист від корозії або гнучкість знімного компонента.

Насадки стійкі до дії масел, палива, лугів та кислот. Допускається використання знімних компонентів в агресивному середовищі гаража чи виробничого підприємства. Насадки для динамометричного ключа супроводжуються сертифікатами якості та офіційною гарантією заводу-виробника.

При складнощі вибору змінних головок для динамометричного ключа, краще скористатися порадою фахівця. У розрізі різних брендів ціна інструменту сильно відрізняється, як і якість. Тому представник інтернет-магазину LDinvest завжди підкаже правильний варіант. Знаючи модель ручного інструменту, менеджер надасть повний список сумісної за характеристиками продукції. Покупцеві залишиться лише вибрати формат зіва та його розмір під кріплення. І, відповідно, придбати потрібний інструмент.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Максимальный момент затяжки, Нм
Фільтр