Набори торцевих дюймових головок.

Підкатегорії

Набори торцевих дюймових головок – це комплект насадок для ручного інструменту, призначений для відкручування або монтажу елементів різьбових з'єднань. Застосовуються головки для роботи з дюймовими болтами, гайками, гвинтами та іншими елементами кріплення, що мають відповідні грані.

Купити набори торцевих головок дюймових

При покупці слід пам'ятати, що дюймову посадку має не тільки квадрат під ручний інструмент, а формат кріплення. Такі з'єднання найчастіше використовуються в техніці та автомобілях імпортного виробництва. Тому набори користуються попитом в автосервісі, промисловості та сільському господарстві.

Дюймові головки торцеві можуть мати різні комплектації. Починаючи з кількості та технічних характеристик насадок, закінчуючи наявністю різноманітних аксесуарів для роботи та ручного інструменту. І ціна у них різна. В Україні можна купити такі комбінації наборів:

·         Головки з однаковим посадковим квадратом під інструмент ручний. Відрізняються такі насадки лише розміром під гайку чи болт.

·         Універсальний набір головок. У комплект входить оснастка під різний посадковий квадрат та елементи різьбового з'єднання.

·         Спеціальна комплектація для професіоналів. Набір включає торцеві головки, біти, подовжувачі, кардани і комір. У середньому, в такій комплектації, може бути кілька сотень одиниць оснащення. Купити такі набори частіше віддають перевагу автосервісу.

Як замовити дюймові торцеві головки - ціна-якість

Головний критерій вибору – комплектація. Адже якість, надійність та довговічність оснащення апріорі є для всього інструменту. Враховуючи велику кількість розмірів, підбирати набори краще орієнтуючись на головки, що часто використовуються. При покупці завжди в розрахунок йде посадковий квадрат наявного ручного інструменту - комірка, тріскачки, динамометричного ключа або гайковёрта. Не можна забувати, що самі торцеві головки бувають ударними та ненаголошеними. Підбираються вони відповідно під механізм ручного інструменту. Ціна залежить від бренду.

Якщо користувач планує часто транспортувати оснастку, то враховується система зберігання інструмента. Ящик або валіза повинні бути пристосовані для носіння чи перевезення. Набори дюймових торцевих головок поставляються в пластикових або металевих кейсах. Вибір залежить від зручності. В універсальних наборах, в яких присутні аксесуари або біти, потрібно дивитися на торцеві головки та їх розмір. Адже, спочатку, завдання варто купити торцеві головки, а не допоміжне оснащення.

Якщо покупець не знає, якому набору віддати перевагу, краще порадитися з продавцями в магазині. Досвідчені менеджери компанії LDinvest допоможуть із вибором. Для цього потрібно вказати, в яких роботах планується використовувати торцеві головки, і чи є під них ручний інструмент. Гонятися за великою кількістю насадок у наборі не варто, краще наголосити на затребувані в експлуатації дюймові розміри під елементи кріплення.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Сплав
Кейс
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Фільтр