Набори мітчиків та плашок

Підкатегорії

Набори мітчиків та плашок – це вузькоспеціалізоване оснащення, призначене для нарізки або відновлення різьблення на деталях або заготовках циліндричної форми. Призначені набори для професійного використання в автосервісі, виробництві та будівництві.

Купити набори мітчиків та плашок – найкраща ціна

В Україні інструмент має величезний попит. Адже в одному такому наборі зібрана вся оснастка для виконання завдань будь-якої складності. Купити комплекти можна орієнтуючись на компонування, розміри та ціну. Є універсальні рішення, здатні задовольнити навіть найвибагливішого покупця. У стандартний набір входять:

·         Мітчики. Ручні, комбіновані та машинні. Залежно від комплектації, мітчики доповнюються тримачами та перехідниками. Можуть мати лівостороннє або правостороннє різьблення. Можливі комбіновані рішення.

·         Плашки. Завжди поставляються із власниками.

·         Аксесуари для відновлення різьблення. Можуть компонуватись вставками різних форматів для швидких операцій.

·         Трубні клупи. Зручне оснащення для нарізування різьблення на кінцях трубних виробів. Ціна інструменту відносно висока, але оснащення дуже точна та ефективна в роботі.

·         Тріскачки. Ручний інструмент не завжди є під рукою у майстра. Виробники постачають набори всім необхідним обладнанням для нарізки різьблення, як зовнішнього, так і внутрішнього.

·         Подовжувачі та перехідники. При роботі у важкодоступних місцях, без такого інструменту, неможливо виконати точну та швидку нарізку. Аксесуари є не у всіх наборах, це слід враховувати при покупці.

Працюючи безпосередньо із заводами-виробниками, продавець гарантує споживачеві мінімальну ціну в Україні. Весь інструмент відмінної якості супроводжується офіційною гарантією виробника та сертифікатами відповідності. Зважаючи на те, що набори орієнтовані на професіоналів, комплектація задовольнить вимогливих покупців. Весь різьбонарізний інструмент виготовляється тільки з легованої швидкорізальної сталі. Оснащення може поставлятися в пластикових та металевих кейсах, ящиках, або OEM (У поліетиленовій упаковці).

Як правильно підібрати набір різьбонарізного інструменту

Враховуючи безліч варіацій у компонуванні кейсу з інструментом, покупець має визначитися із призначенням. Набір інструментів для нарізування різьблення може бути для внутрішніх або зовнішніх робіт, а також комбінованими. Якщо слюсар має в наявності комір, то немає сенсу переплачувати за них у наборі. При покупці слід враховувати технічні характеристики різьблення та спрямованість різання. У будь-якому випадку можна завжди можна купити повний універсальний набір. Ціна такого комплекту виправдається швидко, оскільки довговічність та стійкість до відмови на найвищому рівні.

У тих випадках, коли покупець не може визначитися із вибором, краще звернутися до менеджерів компанії. Фахівці нададуть детальну інформацію щодо набору (перелік інструменту та його призначення). Такий підхід заощадить час майбутньому власнику на пошуки необхідного інструменту.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Сплав
Гарантия, мес
Кейс
Размер резьбы
ещё... свернуть
Тип
Тип резьбы
Кол-во в упаковке
ещё... свернуть
Фільтр