Набори інструментів комбіновані

Підкатегорії

Набори інструментів комбіновані – це комплекти слюсарного приладдя, орієнтованого на виконання певного кола завдань. Набори випускаються для автосервісу, сантехнічних робіт, будівництва, виробництва, електромонтажних робіт. Особливість продукції у вузькій спеціалізації, але у виробників є й універсальні рішення.

Чому краще купити набори інструментів комбіновані

Головна перевага продукції подібної комплектації у бездоганній якості виготовлення. Професійний ручний інструмент розрахований на експлуатацію в агресивних умовах та гарантовано впорається із завданнями будь-якої складності.

Особливість наборів у правильно підібраному асортименті. Зручно знайти та купити рішення під будь-які слюсарні заходи. Можлива універсальність. Що зручно навіть для побутових цілей. Серед кількох сотень комплектацій покупець неодмінно знайде зручне за функціоналом та ціною рішення.

Де можна замовити комбінований набір інструментів

Специфіка всієї продукції в тому, що велика частина інструменту – це шарнірно-губцеві пристрої. Кліщі, плоскогубці, кусачки, пінцети, інструмент для роботи із проводкою. Є ще викрутки та ключі для електрошаф. На цьому асортимент товарів брендів закінчується.

В Україні купити комбіновані набори інструментів можна лише у офіційних представників. Якщо цікавить якісне оснащення. Наприклад, компанія LDinvest працює з виробниками за партнерською угодою. Для покупця – це оригінальний інструмент та найкраща ціна на ринку. Набори можуть включати такі види слюсарної оснастки:

·         Монтажний інструмент (плоскогубці, бокорізи, болторізи та інші пристрої, що працюють за принципом ножиць).

·         Пінцети та щипці для автосервісу.

·         Набір для сантехніки.

·         Слюсарний інструмент із діелектричним покриттям рукояток.

·         Кліщі та інструмент для роботи з кабельною продукцією.

·         Універсальні набори (доповнюються викрутками).

Купити набори інструментів: ціна-якість

Наголос краще робити на відомі торгові марки. Подібна продукція знаходиться у середньому ціновому сегменті. Дорожнеча пояснюється тим, що за відмінний ручний інструмент доведеться заплатити відповідну ціну. Враховуючи довговічність, міцність, надійність та зручність в експлуатації, з цим важко не погодитись. Професійне слюсарне оснащення має своїх шанувальників у всіх куточках планети. Коли мова заходить про якість, слюсар відразу віддає перевагу інструментам Knipex , Wiha , King Tony . Ціна – другорядний фактор.

Перш ніж купити набір інструментів потрібно чітко уявляти, як і де використовуватиметься кожна одиниця слюсарної оснастки з комплекту. Такий інструмент завжди підбирається під вигляд робіт. Якщо покупець не може визначитися із вибором, краще проконсультуватися з продавцями. Менеджери компанії LDinvest допоможуть вибрати затребуваний, надійний та зручний за ціною набір інструментів.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Фільтр