Набори гайкових ключів

Підкатегорії

Набори гайкових ключів – це ручний інструмент, який використовують монтаж та демонтаж всіляких кріпильних елементів. Сфера застосування пристосувань найрізноманітніша – від заводів та автосервісу, до будівництва та побутових потреб.

Для максимальної зручності, в Україні можна купити ключі у пластикових кейсах, чохлах, холдерах та коробках. Всі інструменти виготовляються з високоякісних матеріалів, він надійний, практичний, довговічний і функціональний. Ціна продукції пропорційна до комплектації.

Купити набори гайкових ключів: види, ціна

Магазин інструменту LDinvest пропонує покупцям широкий асортимент інструментів для роботи з елементами кріплення. Серед яких:

·         Рожкові ключі;

·         Накидні;

·         Комбіновані;

·         Торцеві;

·         Ключі з тріскачкою;

·         Торцеві ключі із карданом.

Рожкові ключі – це класичний інструмент, робоча частина якого виконана у вигляді ріжка. Такий пристрій дозволяє охоплювати кріпильний елемент по двох або трьох точках. До таких наборів може входити від 8 до 26 ключів. Ціна комплекту дуже приваблива, враховуючи потребу покупця мати під рукою не один ключ, а кілька різних.

У накидних ключах робоча частина виконана у вигляді кільця, усередині якого знаходяться спеціальні зачепи. Пристрій здатний охоплювати кріплення з усіх боків, що дозволяє використовувати його для роботи з туго затягнутими з'єднаннями. Крім цього, працюючи з таким пристосуванням, відсутня ризик зминання кутів кріплення в процесі закручування або відкручування. Комплектація набору може становити від 6 до 12 одиниць інструменту.

Комбіновані ключі мають з одного боку рукоятки робочу частину як ріжка, з другого – як окружности. Цей тип пристрою є найбільш затребуваним, оскільки дозволяє одним інструментом виконувати різні завдання. Комплектація таких ключів може становити від 6 до 26 одиниць.

Торцеві ключі виконані у вигляді трубки, на кінці якої знаходиться робоча головка пристрою у вигляді шестигранника. Такий інструмент найчастіше має вигнуту Г-подібну форму. За рахунок цього їм зручно працювати зі з'єднаннями, що знаходяться у поглибленні. Крім того, робоча головка повністю охоплює кріплення, не допускаючи прокручування та зрізу кутів. У комплекті таких наборів може входити від 8 до 26 ключів.

Ключ з тріскачкою - це пристрій, в якому робоча частина пристрою забезпечена спеціальним механізмом, здатним блокувати зворотне обертання рукоятки. Завдяки цьому відпадає необхідність кругових обертань ключем для закручування, достатньо зробити невеликі коливальні рухи. Таким чином, інструмент відмінно підходить для роботи в стиснених і важкодоступних місцях. Можна легко впоратися із туго затягнутими кріпленнями, значно скоротивши час на операцію. Набори з тріскачками можуть складатися з накидних чи комбінованих інструментів. До складу наборів входить від 6 до 68 предметів.

Як замовити набори гайкових ключів в Україні.

При виборі комплектів інструменту для роботи з елементами кріплення слід звертати увагу на вид слюсарних робіт. Враховуються умови роботи та частота використання. Набори гайкових ключів бувають для повсякденних завдань та обслуговування різьбових з'єднань у стиснутому просторі або важкодоступних місцях. На другий варіант вища ціна - рівносильно ефективності у складних умовах праці.

Не можна забувати про розмір кріпильних елементів. Наприклад, для обслуговування вантажівок, спецтехніки та верстатів треба купити ключі з великим посадковим розміром. Для побутових потреб, будівництва чи ремонту легкового транспорту знадобляться середнього чи малого формату ключі.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Наличие трещетки
Наличие флажка
Кол-во в упаковке
Вид
Размер, дюйм
Фільтр