Набори для відновлення різьблення

Підкатегорії

Набори для відновлення різьблення – це комплект пристосувань та аксесуарів для механічної обробки елементів різьбового кріплення. Оснащення використовується для відновлення різьблення власними силами. Відповідно, набори мають попит у автосервісі, будівництві, сільському господарстві та виробництві. У всіх сферах, де відновлення різьблення обходиться дешевше за власника, ніж придбання нових деталей або виготовлення заготовок.

Купити набори для відновлення різьблення

Будь-який слюсар підтвердить, що в умовах комерційного підприємства ремонт різьблення завжди окупається. Тому на ринку України попит на відповідне оснащення досить високий. І навіть незважаючи на ціну, набір для відновлення різьблення вважають за краще купити власники станцій ТО та малого бізнесу, автовласники. Будь-який комплект включає наступні інструменти:

·         Свердла. Ріжуча кромка такого інструменту трохи відрізняється від звичайних свердлів (діаметром). Робиться це для того, щоб не сильно відхилятися від технічних характеристик кріплення.

·         Мітчики. Використовується класичний ручний інструмент для нарізки різьблення під вставку.

·         Ремонтна вставка. Спіральне оснащення з особливим наконечником, яке використовується для відновлення різьблення. Ціна оснащення мінімальна, а ефективність безмежна.

·         Шпинделі. Зовні нагадують биту із зовнішнім різьбленням. Використовується оснащення разом із ремонтними вставками.

Як правильно відновити різьблення набором

Незалежно від умов експлуатації, алгоритм проведення відновлювальних операцій залишається незмінним:

·         Зірване різьбове з'єднання висвердлюється. Операція виконується на малих оборотах шпинделя ручного інструменту. Процедура часто починається зі змащення свердла моторним маслом.

·         Мітчик допомагає швидко нарізати різьблення під вставку. Якщо отвір глибокий, потрібно використовувати мастильно-охолоджувальну рідину.

·         Виготовлене різьблення промивається гасом.

·         Ремонтна вставка надягається на шпиндель і вводиться в повідець із зачепом.

У відновленні, як і в нарізці різьблення, головну роль відіграє не тільки інструмент. Своєчасне мастило та гідне охолодження – гарант того, що виріб збереже свою цілісність при нагріванні через тертя. Тому, купуючи набори для відновлення різьблення, відразу купити СОЖ для роботи.

Який набір для відновлення різьблення краще – ціна-якість

В умовах автосервісу та виробничого підприємства, набори для відновлення різьблення підбираються виходячи з обладнання. Чим більше інструменту в комплекті, тим ефективніший набір. Якщо оснастка купується під вузьку спеціалізацію, то краще дивитися на розмір різьблення і вимоги до елементів кріплення. Багато виробників спрощують завдання, представивши на ринку спеціалізовані та універсальні набори для відновлення різьблення.

У тих випадках, коли слюсар не знає, якій комплектації надати перевагу, краще довірити вибір менеджерам компанії LDinvest . Фахівці магазину чудово розбираються в ручному інструменті та оснащенні. Тому, підібрати потрібний набір не складе труднощів. Крім того, менеджери опишуть призначення всіх компонентів і розкажуть, як користуватися оснащенням. І ціна інструменту порадує покупця.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Общая длинна, мм
ещё... свернуть
Кейс
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Размер резьбы
ещё... свернуть
Стандарт
Тип
Тип резьбы
Форма метчика
Шаг резьбы
ещё... свернуть
Кол-во в упаковке
Фільтр