Набір викруток

Підкатегорії

Набір викруток – це ручний інструмент для закручування або демонтажу гвинтів, болтів, саморізів та шурупів. Набори комплектуються викрутками одного типу різних розмірів або пристроями з різними шліцами. Основне призначення – автосервіс. Але мають попит у виробництві, будівництві та побуті.

Купити набори викруток: види, особливості

В Україні можна підібрати та замовити комплекти ручного інструменту початкового та професійного рівня. Головна відмінність – компонування та ціна. Технічні властивості викруток, такі як міцність, надійність і довговічність, не належать до критеріїв вибору. Адже всі виробники випускають інструмент згідно з міжнародними стандартами якості DIN та ISO . Завжди використовується легована інструментальна сталь. Склад металу може змінюватись тільки відповідно до специфікації викрутки та її прямим призначенням.

Види викруток у наборах:

·         Прямі. Металевий стрижень у оголов'ї має прямий шліц;

·         Хрестоподібні Philips . Шлиц з чотирма променями, що звужуються догори;

·         Хрестоподібні PZ . Інакше, Позідрів. Шліц має 4 базові промені та 4 додаткові, менші розміри;

·         У вигляді зірочки. Інакше, TORX . Профіль шлица – шестикутна зірка з гострими променями.

·         Спеціальні. До складу набору можуть входити викрутки з унікальними шліцями для виконання вузьконаправлених робіт.

За призначенням набори викруток King Tony бувають:

·         Звичайними;

·         Ударними;

·         Діелектричними.

По компонуванні можуть бути цілісно литими, зі змінними насадками, механічними та комбінованими. У всіх випадках інструмент завжди постачається виробником як готовий для роботи слюсарний пристрій. Тобто набір не вимагає придбання додаткового оснащення та інших аксесуарів для роботи з елементами кріплення.

Купити набір викруток – ціна-якість

У магазині інструменту LDinvest можна замовити викрутки в наборах, які супроводжуються пластиковим або металевим кейсом (скринькою). Також, інструмент доступний у ложементах та пластмасових власниках. Такий підхід гарантує безпеку та цілісність викруток при роботі в гаражі, на СТО або в цеху.

Насамперед, покупець обирає інструмент, орієнтуючись на потребу. Набір викруток повинен мати в комплекті найбільш затребувані аксесуари. Для роботи у важкодоступних місцях краще придбати інструмент із різною довжиною стрижня. Для обслуговування вузлів та механізмів автомобіля відмінним рішенням буде придбання набору з різними форматами шліцю.

Електрикам потрібен лише діелектричний інструмент, що має захисне покриття ручок. Так, ціна інструменту вища, але альтернативи немає. Потрібні викрутки для роботи з елементами кріплення, що прикипіли або іржаві – ударний інструмент. Сервісним центрам та майстрам з ремонту мобільної та побутової техніки підійде прецизійний набір. Викрутки - універсальний пристрій, але для збереження цілісності шліцю і довговічності інструменту, краще підбирати слюсарний пристрій правильно.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во в упаковке
Тип наконечника
Тип отвертки
Фільтр