Молотки

Підкатегорії

Молотки – це ручний ударний інструмент для виконання слюсарних робіт. Використовується для руйнування, кування, деформації та роботи з елементами кріплення. Інструмент має попит у автосервісі, будівництві, виробництві, побуті.

Які молотки можна купити – види, особливості

В Україні весь ударний інструмент прийнято класифікувати за призначенням. Головний критерій вибору – сфера використання. У магазині LDinvest можна купити молотки наступних видів:

·         Теслярські;

·         Слюсарні;

·         Столярні;

·         Покрівельні;

·         Для рихтування;

·         Спеціальні.

Відмінність перерахованих видів інструменту - фізичні розміри, вага та ціна. Функціонал, пов'язаний із докладанням ударних навантажень, залишається незмінним. Рукоятка молотка - це плече, що дозволяє регулювати силу завдання удару. Оголов'я – важкий брусок із металу або твердих будівельних матеріалів. У кожного молотка є бік і тильна сторона, здатна виконувати другорядні завдання.

Перед покупкою слід пам'ятати, що звичайний на вигляд інструмент, за своїми зовнішніми ознаками, може мати різну функціональність у роботі. При виборі молотка не можна орієнтуватися на універсальність. Інакше ударний пристрій буде неефективним у роботі.

Який молоток замовити – вид, ціна, якість

Молоток теслярський. Тильна частина молотка має гвоздодер. Інструмент користується попитом у будівництві та побуті. Дуже функціональний пристрій, який допомагає в будь-якому ремонті. Теслярські молотки часто зустрічаються з круглою виїмкою на бойці і намагнічену основу - для встановлення цвяхів.

Слюсарний молоток. Найпопулярніший ударний інструмент серед покупців. Доступна ціна і великий асортимент затребуваного за характеристиками ударного пристрою порадують будь-якого слюсаря. Інструмент користується попитом в автосервісі та побуті. Головні відмінності – вага головки та довжина рукояті, які впливають на силу та точність удару.

Столярний молоток. Найбільш збалансований ручний інструмент. Округлена форма бойка і тонка рівна кромка тильної частини. Інструмент призначений для завдання коротких, але точних ударів. Користується попитом у столярній справі та будівництві. Для забивання дерев'яних клинів столярний молоток може бути повністю виконаний з твердих порід дерева або композитних матеріалів.

Покрівельний молоток. Використовується у будівництві для деформації металевих листів. На тильній стороні інструменту є загострений клин для отворів або розгину металевих конструкцій.

Молотки для рихтування. Такий інструмент краще купити для автосервісу, де слюсареві доводиться щодня виконувати кузовні роботи. Бойок у такому молотку може бути виготовлений зі сталі, гуми, пластику та інших матеріалів різної твердості.

Спеціальні молотки. Кування, демонтаж, робота з плиткою або каменем. Під кожне вузькоспеціалізоване завдання знайдеться відповідний заявленим вимогам інструмент. Є навіть рішення для роботи в агресивному середовищі (боїк не дає іскри при ударі), або молотки для аерокосмічної галузі (немає віддачі при ударі).

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Ширина рабочей поверхности, мм
ещё... свернуть
Вес,гр
ещё... свернуть
Фільтр