Мітчики

Підкатегорії

Мітчики – це вузькоспеціалізований інструмент для нарізання різьблення в отворах циліндричної форми. Мітчиком можна нарізати різьблення в глухих та наскрізних отворах. Використовується оснащення у виробництві, будівництві, автосервісі та побуті. Користується попитом у професіоналів та любителів.

Купити мітчики: види, ціна та особливості

В Україні можна замовити інструмент, орієнтуючись на потребу. Покупцеві доступні готові рішення за розміром, кроком різьблення, метричною або дюймовою системою, твердістю та ціною. Мітчики бувають з правим або лівим різьбленням. Можуть продаватися з коміром, поштучно або в заздалегідь підготовлених наборах. Деякі моделі ручних мітчиків пристосовані для використання в токарних або свердлильних верстатах. За видами, оснащення буває:

·         Гайковий. Найдовший хвостовик ідеальний для нанизування гайок. Такі мітчики підходять для нарізки різьблення одразу в кількох заготовках.

·         Трубні. Бувають із гострим та тупим заходом. Застосовуються для роботи із трубною продукцією. Найчастіше використовується дюймове різьблення під стандартні фітинги.

·         Конічні. Використовуються у виробництві, мають конічну форму ріжучої основи. Нерідко застосовуються для підготовки метричних чи дюймових отворів до нарізки різьблення.

Чому краще купити мітчики у компанії LDinvest

Наш магазин є офіційним представником усіх відомих виробників в Україні. У тому числі, таких крутих брендів, як Volkel і King Tony . Працюючи безпосередньо із заводами-виробниками, ми, минаючи посередників, встановлюємо на всі товари мінімальну ціну на ринку. Вся продукція супроводжується офіційною гарантією виробника та сертифікатами якості. Враховуючи, що ріжучий інструмент бренду займає лідируючі позиції на ринку та постійно проходить випробування серед новаторів, питань до товарів не повинно бути.

Головні критерії вибору інструменту для покупців – це якість та ціна. Компанія LDinvest гарантує довговічність та надійність мітчиків. Так як оснастка виготовляється з швидкорізальної легованої сталі, яка проходить додаткову хімічну та термічну обробку. Навіть під великими виробничими навантаженнями, мітчики ручні та машинні зберігають свої технічні характеристики. Для покупця – це надійність, цілісність та довговічність інструменту. Звичайно, при правильному використанні – згідно специфікації та інструкції щодо застосування.

Якщо покупець не знає, який мітчик краще купити, ми рекомендуємо звернутися до менеджерів у магазині. Досвідчені продавці досконало знають свою продукцію та завжди допоможуть з вибором. Покупцеві потрібно точно сказати, проведення яких робіт потрібен ручний інструмент. Якщо вказати маркування металу, що обробляється, можна заощадити на покупці. У магазині є універсальні та вузькоспеціалізовані рішення. Потрібно чітко розуміти, в яких умовах експлуатуватиметься інструмент. Довірте свій вибір професіоналам, ви гарантовано отримаєте найкращий інструмент. А ціна буде найнижчою в Україні.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Общая длинна, мм
ещё... свернуть
Кейс
Размер резьбы
ещё... свернуть
Стандарт
Тип
Тип резьбы
Форма метчика
Шаг резьбы
ещё... свернуть
Фільтр