Магістральні фільтри

Підкатегорії

Магістральні фільтри – це компонент пневматичної системи, призначений для чищення стисненого повітря від домішок. Застосовуються для відлову з повітряної маси сміття, пилу, вологи та парів масел. Користуються попитом у промисловості, будівництві, автосервісі та інших сферах, де використовується пневматичне обладнання.

Магістральні фільтри: типи та призначення

В Україні фільтраційні елементи користуються величезною популярністю. Маючи чудову продуктивність, ефективність очищення і довговічність, фільтри мають привабливу ціну. Асортимент продукції бренду дозволяє визначити універсальне рішення, або побудувати очисну магістраль для повітря з вузькоспеціалізованих конструкцій.

Особливості фільтрів:

·         Незначна втрата повітря.

·         Розбірна конструкція та змінні елементи.

·         Малі габарити та вага.

·         Висока надійність та повна відповідність технічних характеристик.

Купити магістральні фільтри – види, ціна

Щоб покупцю було простіше визначитися з вибором, усі фільтри розбиті на категорії та мають спеціальне маркування. Придбати фільтри можна наступних видів:

DF/QF. Призначені для грубої очистки повітря від твердих частинок розміром 5-10 мікрон. Додатково, фільтр здатний відловлювати вологу та пари олій. Встановлюється відразу після компресора. Виробник рекомендує використовувати ці фільтри разом із осушувачами, які підключаються до DF/QF на виході.

PF . Фільтр грубої очистки для уловлювання сміття та пилу. Здатні вилучати з повітряної маси мікрочастинки розміром до 1 мкм. До переваг можна віднести додатковий функціонал - вилов парів олій. Особливість фільтра в тому, що він ефективний у роботі тільки із сухим повітрям. Тому встановлюється після осушувача.

HF . Фільтр тонкого очищення. Здатний на 100% очищати стиснене повітря від будь-яких домішок, принагідно усуваючи запахи. Найчастіше використовується для роботи медичного обладнання.

CF. _ Ще один фільтр для тонкого очищення повітря, здатний відловлювати сторонні запахи. У порівнянні з серією HF не ефективний для фільтрації суміші від механічних домішок. Тому встановлюється лише комбіновані системи фільтрації. Застосовується у фармацевтиці та харчовій промисловості.

Як правильно вибрати та купити фільтр

До очисних конструкцій, як і пневматичного інструменту, пред'являється ряд вимог, що впливає на експлуатаційні характеристики. Фільтри підбираються під компресорне обладнання. Враховується продуктивність техніки та максимальний тиск у системі. Другий критерій вибору – це робоча температура повітряної маси та умови довкілля. Не можна забувати про типи роз'ємів для монтажу фільтрів із використанням пневматичних шлангів.

Перед покупкою краще проконсультуватися з продавцем. Менеджери магазину інструментів LDinvest розуміються на пневматичному устаткуванні. І завжди допоможуть підібрати компоненти навіть під вузькоспеціалізовані завдання користувача.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр