Кусачки торцеві

Підкатегорії

Кусачки торцеві – це ручний слюсарний інструмент із шарнірно-губцевим механізмом. Призначено пристрій для швидкого різання кабелю або дроту, що мають високу жорсткість при невеликому діаметрі. Шматочки можуть використовуватися для різання листового металу чи пластику. Особливість інструменту в тому, що ріжуча кромка знаходиться на торці, а не збоку. Завдяки чому, з пристроєм легко працювати у важкодоступних місцях.

Купити кусачки торцеві: застосування

В Україні можна замовити торцеві шматочки, орієнтуючись тільки на фізичні розміри інструменту. Тому що за функціональністю вони ідентичні. Пристосування мають попит у різних сферах:

·         Автосервіс.

·         Легка та важка промисловість.

·         Будівництво.

·         Сільське господарство.

·         Слюсарна справа (виробництво, ремонт, обслуговування).

Як замовити торцеві – ціна-якість

Крім вартості, у магазині LDinvest можна вибрати інструмент, орієнтуючись на технічні характеристики. Насамперед завжди підбирається розмір пристосування. Чим довше і масивніше рукояті, тим більше зусилля можна передати різальним кромкам. Можна купити кусачки навіть для різання цвяхів та болтів з малим діаметром робочої частини. Щоб покупцю було простіше зорієнтуватися у виборі, пропонуємо ознайомитись з базовими критеріями:

·         Матеріал виготовлення та заточування ріжучої кромки. Тим твердіша сталь, тим краще кусачки впораються з роботою, але й більше знос інструменту при роботі з габаритними або міцними заготовками. Кут заточування визначає ріжучі властивості пристосування. Чим тонше лезо, тим краще різання, але слід пам'ятати, що вузька кромка швидко тупіє або може деформуватися.

·         Тип шарнірної сполуки. Класикою на ринку України вважається інструмент із круглим шарніром. Однак, для проведення вузькоспеціалізованих робіт є рішення з шарніром у вигляді зірочки. Шарнірний механізм може доповнюватись зворотною пружинкою для розкриття зіва. Найчастіше пружина встановлюється у негабаритних кусачках, із малою довжиною рукояток. Пружинка може бути відкритою крученою або листовою. Професіонали рекомендують купувати кусачки зі пружинним механізмом для тривалих робіт – менше втомлюватиметься рука слюсаря.

·         Покриття ручок. Накладки бувають литими і знімними, а також відрізнятися за твердістю. Можуть бути прогумованими, пластиковими та двокомпонентними. Для роботи з електропроводкою, що знаходиться під напругою, можна купити торцеві Кусачки з діелектричним покриттям. Враховуючи, що ціна вузькоспеціалізованого інструменту незначно відрізняється від класичних кусачок, рішення дуже затребуване у багатьох покупців.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Фільтр