Круглогубці

Підкатегорії

Круглогубці, плоскогубці та монтажний інструмент – це різновид слюсарного інструменту шарнірно-губцевого типу. Особливість оснащення у функціональності. Інструмент вміє швидко захоплювати будь-які конструкційні матеріали. Утримувати їх, деформувати та виконувати різні маніпуляції з деталями. Слюсарна оснастка користується попитом у виробництві та автосервісі, сільському господарстві та сантехнічних роботах. Сфера застосування плоскогубців нічим не обмежена.

Купити круглогубці, плоскогубці та монтажний інструмент: види

На ринку України інструмент представлений величезним асортиментом. Для слюсарних потреб продавці пропонують купити круглогубці та плоскогубці у наступних виконаннях:

·         Плоскогубці звичайні. Використовуються для слюсарних операцій, пов'язаних з обслуговуванням листового металу, дроту та металовиробів.

·         Плоскогубці монтажні. Крім плоских губ для захоплення заготовок, слюсарний пристрій має ріжучі кромки, якими можна різати дріт або листові конструкційні матеріали.

·         Кліщі. Бувають звичайними та багатофункціональними. Призначені для електромонтажних робіт, оскільки більшість функцій пов'язані з обслуговуванням проводки. Ручки інструменту мають діелектричне захисне покриття. Ціна такого інструменту відносно висока, але для електриків безпека дорожча.

·         Довгогубці та круглогубці. Для роботи з дрібними деталями чи дротом краще купити спеціальний ручний інструмент. Оснащення зручне в роботі і дозволяє швидше виконувати всі складні операції.

Які круглогубці та плоскогубці замовити: ціна-якість

Шарнірно-губцевий інструмент користується просом у всьому світі, у любителів та професіоналів. Особливість слюсарних пристроїв у бездоганній якості виготовлення, надійності та довговічності. Ціна інструменту йде на другий план. Адже всім професіоналам завжди важливіша якість, а не вартість.

Монтажний інструмент та плоскогубці виготовляються з легованої сталі. До складу металу включені такі компоненти, як хром, ванадій, молібден, сірка та інші хімічні елементи. Оснащення проходить додаткову термічну та хімічну обробку на заводі. Результат – ручний шарнірно-губцевий інструмент бездоганної якості.

Де придбати плоскогубці та круглогубці

Найкраща ціна на ручний інструмент в Україні в офіційних магазинах заводу-виробника. Один із надійних партнерів з бізнесу – компанія LDinvest . Купити круглогубці та монтажний інструмент у магазині вигідно та зручно.

Продавець встановлює рекомендовані виробником ціни. Хороший асортимент товарів допомагає підібрати інструмент під вузькоспрямовані завдання. Компетентні менеджери проводять консультації з усіх видів товарів, умов купівлі, оплати та доставки. Продукція завжди супроводжується сертифікатами якості. Найкращий сервіс у магазині LDinvest гарантований усім покупцям.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Фільтр