Ключі ріжкові ударні

Підкатегорії

Ключі ріжкові ударні – це вузькоспеціалізований інструмент для відкручування або затягування гайок та болтів. Специфіка слюсарного інструменту у підвищеній стійкості до ударних навантажень. Рожкові гайкові ключі мають попит при обслуговуванні заржавілих або прикипілих елементів кріплення. Застосовуючи ударне навантаження, можна швидко та легко провернути болт чи гайку без пошкодження різьблення.

Кому вигідно купити ріжковий ударний ключ

Призначений інструмент для обслуговування коліс вантажних автомобілів в автосервісі. Рожкові ударні ключі застосовуються на виробництві та сільському господарстві, де доводиться працювати з елементами кріплення верстатів, конструкцій, що несуть, і зі спецтехнікою. Щоб підвищити ефективність роботи, краще купити набір ударних ключів. Ціна комплекту буде цікавою для бізнесу.

У важкій промисловості інструмент затребуваний при монтажі або розбиранні нафтових вишок, ремонті кораблів або залізничних складів. Навіть у побуті можна знайти застосування простого в експлуатації ударного інструменту. Ремонт, будівництво, заміна каналізації – функціонал слюсарного пристрою нічим не обмежений.

Ключі ріжкові ударні – ціна-якість

Виробник пропонують купити ключі, що відрізняються тільки розміром зіва під кріплення. Але цього достатньо для покупця. Адже майбутнього власника цікавить лише здатність інструменту зривати з місця будь-який елемент різьбового з'єднання без пошкодження основи. Відрізнятися ключі можуть за вагою, довжиною та ціною.

Міцність та довговічність – важливі критерії для будь-якого покупця. І продукція бренду відповідає заявленим вимогам. Ударні ріжкові ключі виготовляються з легованої інструментальної сталі та проходять додаткову термічну та хімічну обробку. До складу металу додають хром, ванадій, марганець та вольфрам, які значно підвищують технічні характеристики матеріалу. Як зовнішнє покриття використовують цинк і фосфатний потоплений. В результаті, інструмент отримує стійкість до фізичних пошкоджень та агресивного середовища.

Ключі ріжкові ударні не бояться олій, нафтопродуктів, лугів та кислот. При використанні інструменту виробники не рекомендують нарощувати хвостовик ключа підручними засобами. Для таких завдань в асортименті є відповідний інструмент - посилені ріжкові ключі. Ціна яких трохи нижча, ніж ударного інструменту. Також є обмеження щодо застосування пристосування не за призначенням. Робоча поверхня зіва піддається зносу, і згодом може стиратися. Для повсякденних робіт краще застосовувати звичайні гайкові ключі з відкритою позіхою або накидним кільцем.

Вся продукція супроводжується сертифікатами якості та офіційною довічною гарантією заводу-виробника. Купити ударні ріжкові ключі у магазині інструменту LDinvest легко. Знаючи розмір гайки або болта, знайти потрібний товар не складе проблем. З появою питань, краще звернутися до продавця. Менеджер надасть детальні характеристики інструменту та допоможе з вибором.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Фільтр