Ключі ріжкові

Підкатегорії

Ключі ріжкові – це слюсарний інструмент для відкручування або закручування гайок та болтів. Рожкові ключі бувають односторонніми та двосторонніми. За форматом зіва бувають однорозмірними та різно-розмірними. У тих умов використання діляться на звичайні і посилені.

Рожковые гайкові ключі орієнтовані автосервіс. Але через специфіку застосування, користуються попитом у промисловості та побуті, на будівництві та у меблевій справі. Інструмент простий в експлуатації та може обслуговувати 6-гранні або 12-гранні елементи різьбового з'єднання. Для зручності хвата, позіхання розташовані під кутом 15 градусів, щодо рукоятки.

Купити ключі ріжкові – види, особливості, ціна

В Україні продукція у двох варіаціях. Споживачу пропонують купити звичайні двосторонні ключі або зробити вибір на користь одностороннього посиленого інструменту. Головна особливість другого варіанта в підвищеній міцності - рукоять ключа допускає нарощування плеча підручними засобами для підвищення моменту, що крутить. На хвостовику посиленого ключа передбачений отвір, який використовується для підвішування інструменту на пояс або робочу панель у майстерні. Ціна такого інструменту вища, але й технічні характеристики на відповідному рівні. До речі, виробники не рекомендують посилені ключі піддавати ударним навантаженням. Для таких цілей, в асортименті бренду, є відповідні специфіки рішення.

Виготовляються всі ключі з інструментальної легованої сталі. До складу металу виробник додає хром та ванадій, які підвищують міцність матеріалу та збільшують стійкість до плинності. Звичайні ключі поліруються та хромуються. Посилений інструмент додатково покривається захисним шаром фосфатного потоплення. У будь-якому випадку, всі ріжкові ключі стійкі до фізичних ушкоджень та впливу агресивного середовища. Зокрема, до олій, нафтопродуктів, кислот та лугів.

Замовити гайковий ріжковий ключ – найкраща ціна

Вирішили купити ріжкові ключі - довірте свій вибір магазину інструменту LDinvest . Компанія представляє величезний асортимент товарів різних світових брендів. Продукція супроводжується офіційною довічною (або довгостроковою) гарантією заводу-виробника та сертифікатами якості. Інструмент відповідає міжнародним стандартам якості ( DIN та ISO ).

Посилені ключі відносяться до професійної серії ручних пристроїв та рекомендуються для використання у морському та залізничному будівництві, сільському господарстві та нафтовій промисловості. Ключі ріжкові універсальні. Специфіка слюсарного пристрою така, що він підходить для виконання будь-яких складних завдань.

Купити ріжкові ключі у магазині інструменту LDinvest просто. Знаючи базові технічні характеристики (розмір кріплення), можна легко підібрати товар за фізичними розмірами та призначенням. З появою питань щодо правильності вибору продукції відповіді завжди можна отримати у продавця. Менеджер надасть детальні характеристики інструменту та порекомендує найкраще рішення покупцю.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
Сплав
Наличие трещетки
Наличие флажка
Фільтр