Ключі накидні ударні

Підкатегорії

Ключі ударні накидні – це ручний інструмент для відкручування або затягування елементів кріплення, пристосований до ударних навантажень. Використовується для зриву болтів і гайок, що заржавіли або прикипіли. Накидні ударні ключі можна бити молотком, але заборонено підсилювати момент збільшенням плеча підручними засобами.

Ручний інструмент призначений для автосервісу. Станції ТО та сільськогосподарські підприємства застосовують ключ в обслуговуванні вантажних автомобілів, тракторів та іншої спецтехніки. Накидні ключі мають попит у промисловості, на будівництві та в побуті. У кожного автовласника в гаражі неодмінно знайдеться ударний накидний інструмент для демонтажу болтів, що заржавіли, на колесах автомобіля.

Купити накидні ударні ключі – особливості, ціна

В Україні товар представлений великим асортиментом. Споживачу пропонують купити силові ключі для вирішення найскладніших завдань. Відрізняються ключі за розміром посадки під кріплення, габаритами та ціною. Найвища межа плинності, довговічність та надійність – критерії, що поєднують продукцію всіх брендів, що становлять інструмент на українському ринку.

Ударний інструмент не рекомендується використовувати для повсякденних робіт, при обслуговуванні звичайних елементів кріплення. Специфіка інструменту така, що через підвищену твердість робочі поверхні ключа, з часом, можуть стиратися. Пара згладжених зубів ключа при ударному навантаженні призведе до руйнування інструменту.

Виготовляються ударні ключі із легованої інструментальної сталі. Для поліпшення технічних характеристик до складу металу додають хром, вольфрам і молібден. Отримані шляхом кування інструмент, піддають термічній та хімічній обробці. Накидні ударні ключі виконані у чорному кольорі. Таке забарвлення надає інструменту фосфатний потоплений, який забезпечує слюсарному пристрої повний захист від агресивного середовища. Масла, паливо, кислоти чи луги не завдадуть шкоди ключу.

Всі інструменти виготовляються з 12-гранним кільцем накидним. Такий підхід спрощує захоплення елемента кріплення та дозволяє одночасно працювати з 6-гранними та 12-гранними головками гайок або болтів. Ключі накидні ударні супроводжуються сертифікатами якості та довічною гарантією заводу виробника.

 

Мінімальна ціна ударного накидного ключа свідчить про невисоку якість. Тому краще довіряти свій вибір перевіреним брендам. Таким, як King Tony , наприклад. За міцністю та надійністю весь інструмент відповідає міжнародним стандартам якості ( DIN та ISO ). У своїх відгуках покупці часто зазначають, що продукція відомих брендів має більший запас міцності. Показник перевищує заявлений ліміт у 2-3 рази.

Де замовити накидні ключі в Україні?

Купити накидні ударні ключі краще в магазині інструменту LDinvest . Знаючи лише один параметр – розмір елемента кріплення, можна легко підібрати потрібний ключ. З появою питань, краще відразу звернутися до продавця. Менеджер надасть весь перелік продукції та швидко підкаже модель затребуваного ручного інструменту.

Із запропонованого асортименту, покупцеві легко буде зібрати власний набір ключів, або знайти одне, правильне рішення. На оптових покупців чекають цікаві пропозиції щодо умов оплати. Ціна інструменту також варіюється від розмірів партії.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Наличие трещетки
Наличие флажка
Вид
Фільтр