Ключі Г-подібні TORX

Підкатегорії

Ключі Г-подібні TORX – це вузькоспеціалізований слюсарний інструмент для роботи з елементами кріплення, що мають шліць TORX . Використовуються для відкручування або закручування гвинтів, болтів та шурупів. Шліц – гостра зірка з шістьма променями. Стрижень ключа має круглий переріз.

Чому вигідно купити TORX Г-подібні ключі

Особливість ручного інструменту у Г-подібній формі стрижня, на кінцях якого розташовані робочі хвостовики. Ключем зручно працювати з елементами різьбових з'єднань у важкодоступних місцях вузлом чи механізмами. За рахунок Г-подібної форми інструменту, кріплення можна передавати підвищений крутний момент.

Призначені ключі для автосервісу, де слюсарям часто доводиться обслуговувати автомобілі імпортного виробництва. Інструмент має попит у меблевій справі, у будівництві та ремонтних майстернях, що позиціонуються на обслуговуванні побутової техніки або електроніки.

Замовити ключі Г-подібні TORX – найкраща ціна

В Україні продукція різних виробників представлена великим асортиментом. Майбутньому власнику пропонують купити інструмент наступних видів:

·         Ключ Г-подібний, двосторонній. Інструмент може бути укороченим, подовженим або середнім розміром.

·         Ключ Г-подібний з ручкою. Слюсарний інструмент односторонньої чи двосторонньої дії. З одного боку – хвостовик із TORX шліцами. З іншого боку – пластикова рукоять. У деяких моделях бренду, в рукоятці є укорочений хвостовик з посадкою під шліць TORX . Особливість інструменту у зручності хвата. Рукоятка підходить і для шульги, і для правші - є спеціальні виступи під пальці.

·         Набір ключів. Поставляються у кейсах або зі спеціальними власниками. У комплект входять ключі різних розмірів під будь-які кріплення.

Ціна ручного інструменту залежить від габаритів та комплектації. Якість, міцність та довговічність Г-подібних ключів залишається незмінною. Так як виготовляються всі слюсарні пристрої з хромованадієвої інструментальної сталі. До складу металу виробник включає марганець та кремній, які додають інструменту жорсткість та стійкість до зносу.

Стрижень Г-подібного ключа хромований та відполірований. Наконечник має чорну обробку. Інструмент стійкий до вібрації та будь-яких фізичних пошкоджень. Ключі Г-подібні можна використовувати в агресивному середовищі. Масла, паливо, кислоти або луги, не завдадуть шкоди слюсарному пристосуванню.

Купити Г-подібний ключ TORX у магазині інструменту легко. Під будь-які завдання слюсаря завжди знайдеться рішення. Краще відразу визначитися з умовами експлуатації та мати уявлення про габарити ключа. Слід враховувати розмір шліцевої сполуки елемента кріплення. Ідеальним рішенням для автосервісу буде придбання готового набору інструментів. Ціна ключів комплектом на 15-20% нижча, ніж придбання окремо. З появою питань, професіонали рекомендують звертатися до менеджера в магазині. Компетентний продавець надасть перелік продукції, що відповідає критеріям вибору покупця.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Вид
Фільтр