Ключі Г-подібні HEX

Підкатегорії

Ключі Г-подібні HEX – це ручний інструмент обслуговування елементів кріплення. Виконано пристосування у формі Г-подібного стрижня з шестигранним профілем ( HEX ). Застосовується для закручування або відкручування елементів різьбового з'єднання, які мають відповідний шліць на головці. Це можуть бути болти, шурупи, гвинти та шурупи.

Кому вигідно купити Г-подібні ключі в Україні

Використовуються Г-подібні ключі в автосервісі та на виробництві. Ручний інструмент користується попитом у будівництві та меблевій промисловості. Ключі під малий розмір популярні в побуті, оскільки більшість побутової та мобільної техніки зібрано на кріпленнях HEX .

Своєрідна форма ключа дозволяє обслуговувати кріплення у важкодоступних місцях. За рахунок подовженого хвостовика, інструментом простіше виконувати затяжку, або зривати різьбу, що прикипіла або заржавіла. Міцності інструменту достатньо, щоб для посилення моменту, що крутить, використовувати підручні засоби. Усі ключі виготовляються із інструментальної хромованадієвої сталі.

Ключі Г-подібні HEX – ціна, якість, особливості

В Україні продукція представлена гідним асортиментом. Споживачу пропонується купити ключі поштучно або у вигляді готових наборів. Для автосервісу набори краще, тому що включають до складу всі необхідні за розмірами інструменти. Самі набори можуть поставлятися в металевих ящиках, пластикових кейсах, у вигляді складного приладдя або зі зручним утримувачем для ключів. Ціна комплектів залежить від кількості слюсарних інструментів, їх габаритів та функціональних особливостей. Враховуючи метричну та дюймову систему, виробники випускають відповідну продукцію.

·         Ключ шестигранний простий. Може бути укороченим, подовженим чи середніх розмірів. Звичайний Г-подібний стрижень має привабливу вартість, чим цінується серед покупців.

·         Шестигранник із кулькою. Використовується для роботи у важкодоступних місцях. Одна зі сторін ключа має закруглений наконечник, що дозволяє з'єднатися зі шліцами кріплення під різним кутом.

·         Ключ HEX тристоронній. Виконаний інструмент у вигляді коміра Т-подібної форми. У такого ключа 3 робочі поверхні: одна на хвостовику і дві на рукоятці. Інструмент корисний для роботи з елементами різьбового з'єднання, які потребують більшого зусилля для відкручування або затягування. А ціна інструменту не така висока, щоб пройти покупцю повз.

·         Шестигранник із рукояткою. Звичайний комір, на хвостовику якого встановлена прогумована або пластикова рукоять для зручного хвату. Ручний інструмент може бути прямим або із закругленим наконечником. Такі ключі Г-подібні HEX найбільш популярні в автосервісі. Так як ручка надає додатковий захист від високих температур або ураження електричним струмом.

Підібрати та купити Г-подібні ключі в магазині LDinvest легко. Знаючи формат кріплення та умови роботи, можна швидко зорієнтуватися в асортименті виробника. Досвідчений менеджер завжди допоможе з вибором та порекомендує супутню продукцію.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Вид
Фільтр