Ключі Г-подібні

Підкатегорії

Ключі Г-подібні – ручний інструмент для монтажу або демонтажу елементів кріплення. Зокрема, ключем можна відкручувати або закручувати гайки та болти з 6-ти або 12-гранною головкою. Особливість інструменту Г-подібної формі суцільнолитого металевого стрижня, на кінцях якого є торцеві головки. Вигин ключа знаходиться ближче до однієї з таких головок. За рахунок подовженого хвостовика та своєрідної форми інструменту, значно підвищується момент затягування різьбових з'єднань. Ключем зручно працювати у поглибленнях та важкодоступних місцях.

Кому вигідно купити Г-подібні ключі в Україні

Інструмент має попит в автосервісі, де використовується для обслуговування елементів моторної групи, трансмісії та ходової частини автомобіля. Ключі Г-подібні популярні у сантехніків, будівельників, у промисловості та сільському господарстві.

Ручний інструмент, у своєму роді, універсальний. Адже крім базового призначення по роботі з кріпленням, він має досить важкий і міцний хвостовик, що допомагає докладати зусилля до елементів різьбового з'єднання.

Замовити ключі Г-подібні – ціна-якість

В Україні продукція представлена великим асортиментом. Майбутнім власникам пропонують купити ключі під один розмір кріплення, комбіновані рішення та цілі набори однотипного інструменту. Ціна, габарити та формат посадки під різьбове з'єднання – базові відмінності продукції.

Ключі Г-подібні виготовляються з інструментальної хромованадієвої сталі та проходять додаткову фізичну та хімічну обробку. Слюсарні пристрої полірують і хромують. В результаті споживач отримує надійний і довговічний інструмент. Такі ключі стійкі до олій, палива, кислот та лугів, які можуть бути присутніми в гаражі або на станції ТО.

Виробники дають на власну продукцію офіційну довічну гарантію та супроводжує товар сертифікатами якості. Але відразу попереджають користувача про умови експлуатації. Г-подібні ключі не можна нарощувати сторонніми предметами. А любителям користуватися молотком у ремонті не рекомендується до ключа додавати ударні навантаження. Для цього є ручний ударний інструмент.

Де краще купити Г-подібні гайкові ключі

Цікавить якісний інструмент – довірте свій вибір магазину LDinvest . Це офіційний дистриб'ютор найвідоміших світових брендів в Україні. Величезний асортимент, мінімальна ціна, сервіс, можливість привезти оснастку на замовлення.

Перед тим, як купити ключі Г-подібні, слід переконатися у доцільності їхнього використання. Насамперед інструмент підбирається під розмір кріплення. Другий критерій – умови роботи. Для стисненого простору краще вибирати ключі компактних розмірів. Для обслуговування вузлів на відкритій місцевості можна брати подовжений ручний інструмент, який забезпечить найбільший момент, що крутить. Не можна забувати про кріплення, розташовані в поглибленні, наприклад, у литих дисках автомобіля. Потрібно ще врахувати товщину стінок головки на ключі.

З появою питань перед покупкою слід проконсультуватися з продавцем. Менеджер магазину інструментів LDinvest надасть детальні характеристики товарів та порекомендує найкраще рішення. З великого асортименту продукції обов'язково знайдеться необхідний за параметрами Г-подібний ключ.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Вид
Фільтр