Ключі для електрошаф

Підкатегорії

Ключі для електрошаф – це різновид спеціальних інструментів, що використовуються для обертання захищених елементів кріплення. Зокрема, ключі використовуються для відмикання або замикання технічних шаф, систем блокування газового, опалювального, водяного або електричного постачання. Інструмент відноситься до категорії вузькоспеціалізованого оснащення. Застосовується частіше у виробництві, будівництві та професійно-побутових потребах.

Які можна купити ключі для електрошаф

Асортимент продукції такого роду на українському ринку невеликий. Але всі інструменти можуть повністю закрити потребу у будь-яких сферах діяльності. Звідси і популярність ключів для електрошаф по всьому світу. В Україні можна купити такі види спеціальних ключів:

·         Хрестоподібний ключ для систем замикання.

·         Універсальний будівельний ключ.

·         Ключі спеціальні для електричних шаф.

·         Багатофункціональний ключ для електрошаф.

Кожен інструмент має власний перелік завдань, який він може виконувати. Вирішивши купити ключі для електрошаф, необов'язково підшукувати кілька видів товарів. Можна вивчити технічні характеристики інструментів і знайти найбільш вдалий варіант. Наприклад, хрестоподібні ключі закривають усі питання будівельників та керуючих комерційними чи житловими приміщеннями.

Купити ключі для електрошаф: ціна-якість

Безумовно, до такого спеціального ручного інструменту висувається безліч різних вимог. Крім міцності, стійкості до зносу та довговічності, додається точність у роботі із замком. Багато виробників систем зберігання та комунального обладнання навіть рекомендують використовувати ключі брендів King Tony або KNIPEX . Так як високоточний та надійний інструмент виготовляється з кольорового металу. Використовується цинк, що відлитий під високим тиском. Звідси такі чудові технічні характеристики інструменту.

Ціна ключа для систем замикання у порівнянні з функціональністю йде на задній план. Слюсарний інструмент не в бюджетному класі. Але серед аналогічних видів слюсарного оснащення конкурентів у німецького бренду немає.

Де придбати ключ для електрошафи

Такий вузькоспеціалізований вид інструменту доступний у всіх будівельних магазинах. Якщо цікава мінімальна ціна в Україні на ключі для електрошаф, краще звертатися до дистриб'юторів німецького бренду. Компанія LDinvest працює з виробником за партнерською угодою. Покупцям доступний повний асортимент товарів бренду, а товар продається за рекомендованою виробником ціною.

Якщо покупець не знає, який ключ для електрошафи краще купити, можна переадресувати питання продавцям. Перед отриманням консультації потрібно точно знати моделі шаф або обладнання, які потрібно обслуговувати. Як варіант можна вибрати з асортименту універсальний ключ, який підходить практично під всі завдання користувача.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Фільтр