Ключі балонні

Підкатегорії

Ключі балонні – спеціальний ручний інструмент, призначений для відкручування або затягування різьбових з'єднань з підвищеним моментом, що крутить. Пристосування є металевою трубкою, на кінцях якої розташовані торцеві головки під гайки і болти різних розмірів. Для збільшення крутного моменту, ці трубки можуть бути:

·         Г-подібної форми. Подовжена рукоятка та укорочена частина з торцевою головкою.

·         Х-подібної форми. Дві трубки зварюються або скріплюються фіксатором кріплення під кутом 90 градусів один до одного. Як варіант, трубки можуть бути різних діаметрів і перетинатися посередині – тонкий стрижень проходить через отвір у другій трубі.

·         Т-подібні (прямі балонні ключі). Інструмент нагадує комір. У торцевих головках на трубці передбачені отвори, в які встановлюється цільнолитий металевий стрижень. Інструмент може поставлятися як окрема трубка, так і мати в комплекті стрижень, що плаває.

Купити балонні ключі – найкраща ціна

На ринку України представлено сотні рішень різних світових виробників. Споживачу пропонують купити ключі, орієнтуючись на розміри кріплення, габарити інструменту та ціну продукції. Під кожне завдання легко знайти потрібний слюсарний інвентар. Балонні ключі користуються попитом в автосервісі та на виробництві, у будівництві та побуті. Простий на перший погляд інструмент здатний виконати складну роботу за пару секунд.

Найчастіше, такі ключі використовуються для зриву різьби великого розміру, що прикипіло або заржавіло. Це може бути демонтаж коліс вантажних автомобілів, тракторів та іншої спецтехніки. На виробничих підприємствах балонними ключами зривають кріплення верстатів, конвеєрів або несучих конструкцій у приміщеннях та на вулиці. У побуті інструмент користується попитом у автовласників і будівельників.

Перед покупкою слід дотриматися всіх технічних характеристик вузлів і механізмів, що обслуговуються:

·         Зовнішній діаметр торцевої голівки. Актуально для автосервісу, де часто доводиться працювати з колесами автомобіля. У литих дисках часто зустрічається тонке заглиблення для болтів. У таких випадках купується балонний ключ з тонкостінною головкою. Чим більший розмір, тим вища ціна ключа.

·         Габарити інструменту. Для роботи у важкодоступних місцях, краще купувати прямі або Г-подібні балонні ключі. Якщо упор йде на максимальний момент, що крутить, при обслуговуванні кріплення на відкритому просторі, то ідеальним рішенням стане Х-подібний ручний інструмент.

Де вигідно замовити балонний ключ в Україні

Цікавить величезний асортимент та мінімальна ціна – краще купити балонний ключ у магазині інструменту LDinvest . Знаючи умови застосування, можна підібрати продукцію в будь-якому ціновому сегменті. Надійність та довговічність інвентарю гарантовані. Адже виробники зазвичай виготовляють всю продукцію з легованих інструментальних сталей. А це міцність, жорсткість та чудові експлуатаційні властивості товару.

З появою питань компетентний менеджер завжди підкаже, який ключ краще і чому. Слюсарний ручний інструмент супроводжується сертифікатами якості та офіційною довічною гарантією заводу-виробника.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Наличие трещетки
Наличие флажка
Вид
Фільтр